PDA

Zobacz pełną wersję : K2 + Editor Switcher = Erorr



Mastic
19-06-2011, 17:00
Witam,

Mam następujący problem:
Mam zainstalowany K2 i dodatek "Editor Switcher" który służy do przełączania edytora podczas tworzenia artykułu.
Ten dodatek działa dobrze jeżeli używam standardowego rozwiązania do tworzenia artykułów, ale jak chce użyć K2 do tworzenia artykułu i skorzystać z wyboru edytora to od razu mam błąd:

Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 193

Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 1 to be string, array given in /libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 193
DB function failed with error number 1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=SELECT ordering AS value, title AS text FROM jos_k2_items WHERE catid=
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /libraries/joomla/html/html/select.php on line 68

Przeszukałem już chyba całego neta i nie znalazłem rozwiązania problemu.
Tabelę jos_k2_items już naprawiałem więc to nie jest to

Może ktoś pomóc?

Mastic
21-06-2011, 20:30
Czy naprawdę nikt nie ma pojęcia, a może jakaś sugestia?

a_m
21-06-2011, 21:51
to nie jest dodatek do K2; jak szukasz czegoś do tego komponentu na JED > extension specific > K2 extensions

Mastic
21-06-2011, 22:55
Tak, tylko że dedykowanego przełącznika do K2 nie ma. Ten na standardzie działa a na K2 już nie.

a_m
21-06-2011, 22:57
ale w czym problem? ten nie jest do K2, i tyle