PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami w kolumnach na stronie głownej



wojtasm91
19-06-2011, 18:24
Witam mam dość banalny problem a mianowicie chciałem umieścić na stronie głównej trzy krótkie artykuły w taki sposób aby były one widoczne jeden obok drugiego. Pomyślałem więc że poukładam je w kolumnach i tak też zrobiłem. Po opublikowaniu pierwszego artykułu wszystko wyglądało ok ukryłem w artykule wszelkie przyciski itp bo chciałem samom treść. Tak samo zrobiłem z drugim artykułem licząc na to że pojawi się on w kolejnej kolumnie. A tu niespodzianka artykuł pojawił się w poprzedniej kolumnie a pod spodem pojawiła się nawigacja do przeskakiwania pomiędzy artykułami. W ustawieniach odnośnika wybrałem że nie ma być żadnego artykułu nad kolumnami wpisując zero w miejscu liczba kolumn wpisałem trzy, w miejscu ilość artykułów w kolumnie dałem jedynkę. Co zrobiłem źle bo powiem szczerze że pomysły już mi się skończyły. Z góry wielkie dzięki za pomoc :blink:

Gall Anonim
19-06-2011, 19:33
Poprosimy o link do strony - ponieważ Piszesz jakoby poprawnie ale .................... neurony lustrzane mi siadają :-)

wojtasm91
20-06-2011, 09:25
Pierwszy problem związany z kolumnami został rozwiązany. Ale powstał kolejny a że temat dotyczy ogólnie artykułów w kolumnach na stronie głównej to nie zakładam kolejnego bo po co. Nowo powstały problem polega na tym że wysokości poszczególnych kolumn dopasowane są do ilości tekstu ja natomiast chciałbym aby wszystkie trzy kolumny były jednakowej wysokości. Szukałem znacznika height odpowiadającego za ich wysokość niestety takowego nie odnalazłem. Proszę o pomoc :hmm: