PDA

Zobacz pełną wersję : Publikacja listy artykułów ale nie z jednej sekcji a ze wszystkich utworzonych



KahrloS
20-06-2011, 12:41
Witam - przyznaje się bez bicia - nie szukałem za co przepraszam - może ktoś już kiedyś poruszył ten temat ale jest mi to dość pilnie potrzebne

Poszukuje modułu - dodatku do Joomla 1.5 który będzie wyświetlał listę wszystkich artykułów w kategoriach z podziałem na sekcje, dajmy na to mam 3 sekcje - A, B, C - w każdej z sekcji po np 3 kategorie a w każdej z nich np po 10 tematów :) chodzi mi o to żeby po wejści na podstronę kierującą do tego modułu pojawiało mi się coś takiego:

sekcja A:
- kategoria a1:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria a2:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria a3:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
Sekcja B:
- kategoria b1:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria b2:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria b3:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
Sekcja C:
- kategoria c1:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria c2:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....
- kategoria c3:
- temat 1,
- temat 2,
- temat 3,
- .....

Bawiłem się standardowym modułem z Joomli ale to nie jest to czego szukam bo tam owszem pokarze mi fajna liste ale z danej kategorii a ja potrzebuje nie z danej a ze wszystkich :)

podpowiecie czy jest coś takiego ?? ewentualnie jak się to może nazywać

zwiastun
20-06-2011, 12:58
SectionEx?

KahrloS
20-06-2011, 13:00
wlasnie nie bardzo - sprawdzałem go i również pokazuje mi listę tematów w kategorii ale z jednej konkretnej sekcji a to mnie nie urabia - potrzebuję moduł który to ogarnie ale z każdej z sekcji... :(


chyba że coś zkiepściłem i nie zaznaczyłem jak trzeba... :(

a jednak nie skiepscilem - SectionEX to bardzo fajne narzedzie ale nie jest to to czego szukam - może poprostu nie ma takiego modułu ??