PDA

Zobacz pełną wersję : Limit czasowy instalacji dodatków



hosiek
21-06-2011, 18:53
Chce zainstalować dodatek galeri, jednak jest on troche rozbudowany i pewnie potrzebuje więcej czasu na zainstalowanie sie, i problem w tym ze pojawia sie limit czasowy instalacji, dokladnie taki:


Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Program Files\WebServ\httpd\libraries\joomla\filesystem\fo lder.php on line 115

Szukałem w plikach, w bazie danych, takze rozwiązania w googlach, lecz nie znalazłem, gdzie moge zmienic ten limit ? Czy moze to być jakis inny problem ze nie moze sie zainstalowac ? :)

zwiastun
21-06-2011, 19:05
Zmienić może administrator serwera - poproś. Albo instalować z katalogu na serwerze. A swoją drogą, cóż to za "dodatek", któremu 30s za mało na instalację.
Najwyższa byłaby pora, abyś zaczął się posługiwać podstawowymi terminami Joomla! Następnym razem moderatorzy mogą wyrzucić post z niejednoznacznym określeniem do kosza.
PS. I usuń z łaski swojej to idiotyczne usprawiedliwienie dotyczące braków w wykształceniu.

hosiek
21-06-2011, 19:09
Zmienić może administrator serwera - poproś. Albo instalować z katalogu na serwerze. A swoją drogą, cóż to za "dodatek", któremu 30s za mało na instalację.
Najwyższa byłaby pora, abyś zaczął się posługiwać podstawowymi terminami Joomla! Następnym razem moderatorzy mogą wyrzucić post z niejednoznacznym określeniem do kosza.

Dzięki za podpowiedz :) Pracuje na localhoscie wiec nie bedzie problemu, zmienie sobie sam :)

A moduł to phocagalery, spakowany plik ma 1.5mb :)

zwiastun
21-06-2011, 19:11
To nie moduł tylko komponent! Doczytaj, co Ci napisałem wyżej, bo to irytujące, gdy ktoś chce się posługiwać młotkiem i używa określenia "tłuczek".
Ustawienia w php.ini

hosiek
21-06-2011, 19:17
To nie moduł tylko komponent! Doczytaj, co Ci napisałem wyżej, bo to irytujące, gdy ktoś chce się posługiwać młotkiem i używa określenia "tłuczek".
Ustawienia w php.ini

heh no tak, wprowadziłem was w błąd, to komponent, ale jakos mi tak moduły do glowy wpadly i tak napisałem :P Sorki :)