PDA

Zobacz pełną wersję : Content dzielone na dwie czesci



Stiffler
21-06-2011, 20:53
Witam.
Chciałbym zeby moja strona główna wyglądała ciut inaczej niz standardowo. A przynajmniej ułożenie artykułów

Chciałbym żeby pierwszy artykuł był normalnie, a nastepna dwa były pod nim obok siebie.
Da się to jakoś bezbolesnie zrobić? Wszesniej pytałem czy moge wstawić na stronie wiecej jdoc'ów content. Powiedzieliście ze nie. Wiec jak takie cos zrobić?

zwiastun
21-06-2011, 21:00
Nie jestem liczykrupą, ale zarejestrowałeś się 3 miesiące temu. To wystarczająco dużo czasu, by zapoznać się z elementarzem obsługi Joomla! Pytasz o rzecz tak banalną i oczywistą dla każdego, kto zainstalował Joomla z przykładowymi danymi, że nawet nie bardzo wiadomo, jak Ci odpowiadać. Tu jest poradnik dla nowicjuszy: http://wiki.joomla.pl/index.php/Joomla_1.5._Szybki_start

Stiffler
22-06-2011, 12:44
Trzy miesiące temu zarejestrowałem się, ale tak naprawde joomli używam od 3 dni. Zakodowałem szablon (z pomocą forum), ale niestety nie widzialem joomli z przykładowymi danymi. Ja mialem poprostu ją pustą. Widziałem na filmiku że właśnie w jednej z wersji joomla było coś takego zrobione od samego poczatku (chyba 1.0), a na tą chwile nie moge tego znaleść, nawet po przeczytaniu szybiego startu.

AndiC
22-06-2011, 13:12
Wszystkie wersje Joomla posiadają coś takiego jak "przykładowe dane" Wszystko zależy tylko od tego czy je wczytałeś podczas instalacji !! (da radę też po instalacji je dodać)
Hasło znasz " Przykładowe dane " - Do wyszukiwarki marsz !