PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przywróceniem joomla, internal error



cappy
21-06-2011, 21:44
Witajcie.

Miałem hosting w 2ap strona chodziła, ale zmieniłem e-mail i nie otrzymywałem info o wyłączeniu konta mam zrobiony backup bazy z phpmyadmin i pliki z ftp. Wykupiłem konto w jupe.pl. Wgrałem bazę wgrałem pliki na serwer, zmieniłem configuration.php i nic. Postawiłem nową joomlę i wgrałem starą bazę i było ok wiec problem gdzieś w plikach leży. Macie Panowie jakiś pomysł? Od dziś używam akeeba :)

tutaj adres strony: http://sweet.jupe.pl/

Potrzebujecie zrzut bazy danych i htacess.txt??

pyziak
21-06-2011, 21:54
może złe zmiany wprowadziłeś w pliku coniguration.php, generalnie wrzucasz pliki wrzucasz bazę zmieniasz wpisy w configyration.php i wszystko , htaccess.txt jest plikiem niewykorzystywanym dopiero jak mu się zmieni nazwę na .htaccess zaczyna działać i zależy.

cappy
21-06-2011, 22:27
Zmieniłem serwer mysql, nazwę użytkownika nazwę bazy hasło bazy i parametry ftp a config jest na 100% ok bo jak są pierwotne pliki joomla i moja baza to jest ok a jak podmieniam pliki na tą kopie wrzucając ten configuration.php to już nie idzie z tego co pamiętam instalowane byly komponenty:phocagallery, translate google,vinaora 3d slicks how i ALF kontakt.-jeśli to w czymś pomoże. Dane importowałem do czystej bazy.

Sorki za składnię ale używam urządzenia mobilnego :)

mjmartino
22-06-2011, 08:38
Witam
Zmień .htaccess na htaccess.txt
Wydaje mi się że Twój serwer niema włączonej obsługi mod_rewrite.

cappy
22-06-2011, 11:46
Jest plik htaccess.txt a nie .htaccess próbowałem również w drugą stronę no i dalej nic. Baza jest w 100% sprawna to coś z plikami

mjmartino
22-06-2011, 11:57
Czym edytowałeś plik configuration.php ?

cappy
22-06-2011, 12:31
Plik źródłowy raz notatnikiem a po przeczytaniu że nie powinno się ponowie wyedytowałem pierwotny plik ale już w dreamweaverze.

mjmartino
22-06-2011, 12:59
Plik źródłowy raz notatnikiem a po przeczytaniu że nie powinno się ponowie wyedytowałem pierwotny plik ale już w dreamweaverze.
W takim razie dla pewności z instalki J! wyciągnij jeszcze raz confoguration.php otwórz jeszcze raz w DW popraw dane dostępowe itp.. i wgraj nowy na FTP. Tamten kasując najpierw! nie nadpsuj czasem.

Ustaw też wartości


var $sef = '0';
var $sef_rewrite = '0';
var $sef_suffix = '0';
I wówczas sprawdź.