PDA

Zobacz pełną wersję : pusta strona po dodaniu do koszyka



marakuja
24-06-2011, 09:43
witajcie, kupilam template do cms Joomla i zainstalowalam na nim komponent sklepu Virtuemart. Wszystko dziala prawidlowo oprocz tego, ze gdy staram sie dodac produkt do koszyka, strona, ktora powinna wyswietlic koszyk nie jest widoczna prawidlowo. W kodzie zrodlowym strony mozna zauwazyc, ze cala tresc teoretycznie tam jest, jednak template jej nie wyswietla (widac jedynie pusta strone). Problem znika gdy zmieniam template na inny, jednak mi zalezy wlasnie na tym co jest obecnie. Wydaje mi sie, ze za problem jest odpowiedzialne jakis fragment kodu, ktory nie wyswietla contentu w obszarze front page... google tylko na tyle sie zdalo :(

Czy bylby ktos mi w stanie pomoc lub podpowiedziec co zrobic? Moge oczywiscie udostepnic wszystkie dane ale to na prv :)

neo_fox
24-06-2011, 09:55
Rocket Theme?

Moja osobista uwaga: jeśli tworzysz nowy sklep to radziłbym zainteresować się innym komponentem niż VirtueMart.

Jdwind
24-06-2011, 21:21
Trzeba było dodać, szanowny kolego Radku :-) jaki inny ten komponent i dlaczego. Póki co VM jeszcze rozwijają (świadczą o tym chociażby ostatnie poprawki). Kilka drobnych poprawek i sklep działa całkiem fajnie...

neo_fox
24-06-2011, 21:27
Trzeba było dodać, szanowny kolego Radku :-) jaki inny ten komponent i dlaczego.

Jakikolwiek inny.


Póki co VM jeszcze rozwijają (świadczą o tym chociażby ostatnie poprawki). Kilka drobnych poprawek i sklep działa całkiem fajnie...

Taaa. Socjalizm też się do końca rozwijał ale g... z tego wyszło.

Powiedzmy że wiem co się w VM dzieje i kto tam czym miesza i na moje oko skończy się tak samo jak w powyższym przykładzie ;)
Szczególnie że podejście zespołu do użytkowników jest podobne. My - Dev Team - I wy cała reszta hołoty .....

Jdwind
24-06-2011, 22:18
Radek.. ja ich broń boshe nie bronię, tylko chodziło mi o to, że jeszcze poprawiają to i owo. Czym to się skończy - nie wiem, widocznie jesteś lepiej poinformowany (chętnie bym się dowiedział, chociaż z tego co piszesz resztę mogę sobie dopowiedzieć). Ja mówiłem tylko, że po dokonaniu kilku poprawek sklep chodzi na poziomie, powiedzmy, zadowalającym. Poza tym na horyzoncie widać nową wersję :)

Socjalizm też się do końca rozwijał ale g... z tego wyszło.
To, co po nim nastało nazwałbym większym g... niż to, co było przed nim, ale to nie miejsce na taką dyskusję.
Z wielkim szacunkiem dla Ciebie - pozdrawiam.

Gall Anonim
24-06-2011, 22:20
Radku, dzięki za fakt utwierdzenia mnie w moim odczuciu co do VM (nie znałem faktów o których Wspomniałeś)
Pzdr

neo_fox
24-06-2011, 23:03
no problem.
Nie będę się rozpisywał za bardzo bo to nie temat na publiczę dyskusję.

Natomiast z tego co widzę to dużo ludzi przerzuca się na RedShop i wszyscy bardzo chwalą także byłoby może warto się zainteresować.
Niedługo powinno wyjść także rozszerzenie autorstwa Thomas Kahl który był współtwórcą VM ale został <cynizm>grzecznie poproszony</cynizm> o opuszczenie zespołu ;)