PDA

Zobacz pełną wersję : strona początkowa+ całą reszta



informatic8
24-06-2011, 20:21
witajcie, zależy mi na takim efekcie: wchodzę na stronę widzę 2 flagi polska i angielska klikam na daną flage i wyświetla mi sie normalna stronka z menu w zależności od wybranego języka da sie w joomli zrobić strone startową całkowicie inną od reszty serwisu ? inne tło obrazy itp.

Pozdrawiam

souacz
24-06-2011, 20:25
Da sie.
Bylo na forum kilka razy.
Wrzuc "intro" w wyszukiwarke

---wyslane za pomoca Tapatalk

Gall Anonim
24-06-2011, 21:50
Moduł - dwie podlinkowane flagi + blank component (było w tym tygodniu na forum) + ustawienie tego jako strona startowa - all

informatic8
24-06-2011, 22:08
szukałem na forum i znalazłem coś takiego index.html tu mam 2 flagi któe mnie przekierowują na strone do tego moduł joomfish dobrze myślę ? tylko jak połączyć joomfish z tymi flagami aby w zależności na którą klikne zmieniał mi język...

joomfish ma możliwość obsługi np. 4 języków ?

Gall Anonim
24-06-2011, 22:17
To nie musi być index.html - równie dobrze Możesz zrobić menu z elementem pokazującym jeden artykuł i w tym artykule umieścić flagi które będą podlinkowane do właściwej wersji językowej - stronę Ustawiasz jako startową - tworzysz resztę i uruchamiasz menu w dowolnym polu aby z drugiej pozycji przejść do pierwszej wersji językowej - następnie z każdej wersji językowej (po przejściu do niej) Pobierasz link i podlinkujesz flagi ze strony startowej - następnie chowasz menu przypisując je do nieistniejącej pozycji np.krzak - wystarczy ją ręcznie wpisać w polu wyboru pozycji dla menu.
All
P.S. Nie ma problemu aby "rybka" obsłużyła więcej języków.

informatic8
25-06-2011, 00:50
ok wiem już wszystko ;) dzięki wielkie mam jeszcze jedno małe pytanie teraz jak zainstalowałem rybke flagi pojawiają mi się w szablonie w miejscu user4 gdzie mogę zmienić ich położenie ? a docelowo je wyłączyć ?

---------- Post dodany o 21:01 ---------- Poprzedni post był o 20:31 ----------

znalazłem ;) wszystko jest nie w rybce a w modułach... pozdrawiam

---------- Post dodany o 22:50 ---------- Poprzedni post był o 21:01 ----------

[COLOR="#008000"]Pytanie usunięto
Regulamin pkt A3
@palyga007