PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager 2.6 - Data publikacji, ilość wyświetleń



makumbus
26-06-2011, 11:59
Witam forumowiczów.
Bardzo prosiłbym o pomoc, ewentualną sugestię w moim problemie.
Korzystam z AdsManager 2.6 i chciałbym usunąć wyświetlanie informacji w ogłoszeniu :

- wyniki ilości ogłoszeń na stronie np. "2 Wyniki 1 - 2 z 2 "
- data publikacji ogłoszenia
- ilości wyświetleń ogłoszenia
- zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika

Prosiłbym o podpowiedź w jakim pliku mogę to zmienić, ewentualnie które funkcje mam skorygować.

zwiastun
26-06-2011, 13:20
A musisz grzebać w kodzie? Nie można ukryć tych napisów za pomocą CSS?

makumbus
26-06-2011, 14:10
Dziękuje za podpowiedź.
Manipulacja css odpowiedzialnym za kolor wpisów to jest też rozwiązanie. Ale jak pozbyć się grafiki "new" z wpisu? Podmienić na kolor tła www na jakim się pracuje? W kodzie css nic nie znalazłem odnoszącego się do obrazka, chyba że przeoczyłem. Może ktoś ma inne propozycje?

zwiastun
26-06-2011, 14:29
nie manipulacja kolorami, ale właściwość visibility

makumbus
26-06-2011, 14:51
Dziękuje za podpowiedź.
Pozdrawiam

seba.adm
26-06-2011, 16:20
Witam.

...Ale jak pozbyć się grafiki "new" z wpisu? ...
Wyświetlanie oznaczenia nowych ogłoszeń ("NEW") możesz wyłączyć w ustawieniach: PA -> AdsManager -> Konfiguracja -> zakładka Ogólne

---
Witaj @Zwiastun

makumbus
28-06-2011, 20:57
Witam
mam jeszcze jedno pytanko tylko nie wiem czy mogę kontynuować to w tym poście, ale zaryzykuje.

Jak wcześniej wspomniałem korzystam z wersji 2.6.1 i chciałbym zmodyfikować kolor menu modułów "Dodaj ogłoszenie itp" niestety jedyna rzecz którą udało mi się odnaleźć w css #adsmanager_innermenu nie wpływa na wyświetlanie stylu - koloru czcionki menu. Dokopałem się do funkcji która jest odpowiedzialna za wyświetlanie powyższych modułów - <?php $this->general->showGeneralLink() ?>
w pliku joomla\components\com_adsmanager\views\list\tmpl Niestety mimo prześledzenia plików nie mogę ogarnąć miejsca które ma wpływ na styl wyświetlania menu.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.