PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana hasła bazy



Infrek
26-06-2011, 21:44
Sprawa wygląda tak. Zapomniałem hasła do bazy, zmieniłem je na nowe, jednak w joomli wyskakuje błąd, nie można połączyć z bazą. Proszę o szybką pomoc, jak i gdzie zmienić hasło do bazy w ustawieniach joomli na to nowe.

pyziak
26-06-2011, 21:45
:/
configuration.php


var $password = 'twoje_nowe_haslo';

Infrek
26-06-2011, 21:57
Zrobiłem już tak zanim napisałem posta, jednak ciągle wyskakiwał błąd. Okazało się, że musiałem zmienić prawa pliku, gdyż nie chciał go podmienić. Nie mniej jednak dzięki za pomoc.

pyziak
26-06-2011, 22:05
@Infrek no widzisz - gdybyś napisał posta poprawnie, czyli zgodnie z prawdą, że robiłeś to i to i że nie zapisuje ( i jeszcze pewnie wyświetla komunikat, że nie masz uprawnień) i że użyłeś np: Notatnika do edycji ( to przykład) , oraz że to taki to a taki hosting oraz taka wersja Joomla i wcześniej zainstalowałem to a to :) - to moja odpowiedz/podpowiedz była by inna, a tak kolejne śmieci na forum ;(

Infrek
26-06-2011, 22:08
Usuń ten temat jeśli uważasz za śmiecia. Ja już problem rozwiązałem, temat nie jest mi potrzebny. Dzięki.

pyziak
26-06-2011, 22:13
Nie chodzi o usuwanie :), chodzi o wykładnie problemu, uczulamy tu strasznie w tej kwestii i codziennie są kłótnie, ale niestety nie wiemy zawsze co @autor miał na myśli.
Jesteś nowy i co prawda nie zwalnia Cię to z obowiązku zapoznania się z podstawami na wiki.joomla.pl oraz korzystania z wyszukiwarki forumowej, ale tak tylko mówię w kwestii czyto formalnej ;)
Pozdrawiam.