PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie via Facebook



s87
26-06-2011, 22:39
Witam serdecznie,

Czy istnieje taka możliwość by ludzie mający już konto na Facebooku mogli się logować do mojego serwisu? Jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa.

Aktualnie mam Joomla 1.5.23 oraz forum phpbb3 zintegrowane za pomocą RokBridge.

Jaki dodatek byście mi do tego polecili?

larry_krk
26-06-2011, 22:45
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/authentication-cloud-based/12308

i cała kategoria do przejrzenia http://extensions.joomla.org/extensions/social-web/facebook-integration
---
pzdr

pyziak
26-06-2011, 23:17
hmm, kiedyś czym takim się bawiłem chyba to było :
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/authentication-cloud-based/9038
ale głowy nie dam, zastosuj się do porady @larry_krk i po testuj trochę

s87
27-06-2011, 01:01
Hm. Nie miejcie mi za złe, ale ostatnio pomoc na forum kuleje. Pierwsze co zrobiłem to przejrzałem sobie extensions.joomla.org - wiadomo. To podstawa. Natomiast zadałem bardziej konkretne pytania. Jak to działa i czy ktoś używał takiego czegoś(logowanie via Facebook) mając integrację RokBridge RC14 ?

pyziak
27-06-2011, 01:12
Ja Ci nie mam za złe i Ty mi też nie miej za złe:

ale ostatnio pomoc na forum kuleje.no i tu chyba (w sensie na pewno) masz rację, ale ja znam przyczynę za mało płacą dla pomocy, trzeba wprowadzić jakiś abonament ( i to nie mały) a potem zatrudnić fachowców.
I Jeszcze trzeba wprowadzić kary pieniężne dla użytkowników co nie unią pisać postów i to duże :)

Czy istnieje taka możliwość by ludzie mający już konto na Facebooku mogli się logować do mojego serwisu? no i odpowiedz padła, nie napisałeś, że to ma się integrować z automatu z forum.
No gdyby to było forum dedykowane ( czyli zespolone) z Joomala bez udziwnień ( Bridge ) pewnie by zadziałało

s87
27-06-2011, 01:33
no i odpowiedz padła, nie napisałeś, że to ma się integrować z automatu z forum.
No gdyby to było forum dedykowane ( czyli zespolone) z Joomala bez udziwnień ( Bridge ) pewnie by zadziałało

No i właśnie o to chodzi. W pierwszym poście już napisałem, że forum jest zintegrowane z phpbb3 :) Przeczytaj.

I teraz czekam na odpowiedź dotyczącą tematu :)

larry_krk
27-06-2011, 01:46
Czy istnieje taka możliwość by ludzie mający już konto na Facebooku mogli się logować do mojego serwisu?
- odpowiedź otrzymałeś.

przejrzałem sobie extensions.joomla.org
mając integrację RokBridge
Tak trudno ściągnąć paczkę i sprawdzić na Xamp'ie, a w przypadku rozszerzeń komercyjnych napisać email do autora ??

Starałem się pomóc (tak jak z tą lodówką :P), ale może następnym razem powinienem odzywać się na forum, tylko jeśli będę miał gotowy serwis do wgrania z Akeeba ?

s87
27-06-2011, 02:11
A co lepiej. Xamp czy JAMP. Ponieważ faktycznie będzie lepiej samemu to sprawdzić. chociaż myślałem,że ktoś już chciał używać tego w taki sposób.

tomaszek83
27-06-2011, 10:56
JAMP jest skonfigurowany pod Joomla więc nie będziesz miał niespodzianek że coś nie halo jest ze środowiskiem testowym.