PDA

Zobacz pełną wersję : Utworzenie nowej strony



gregi1
27-06-2011, 19:51
Zapewne pytanie początkującego, jak utworzyć nową stronę w joomla.
Chodzi mi o to, że tworzę serwis z ankietami i narazie w menu mam tylko home, a chciałbym stworzyć stronę która w menu będzie się nazywała Ankiety XYZ i będę na niej miał jakaś ankietę , na kolejnej stronie będę miał kolejną ankietę i chciałbym aby ta strona w menu była nazwana Ankiety ZYX?

palyga007
27-06-2011, 20:11
http://wiki.joomla.pl/nowicjusze

gregi1
27-06-2011, 21:08
Na tej stronie znalazlem:

"dodawać do witryny nowe strony, używając interfejsu wskaż i kliknij,"

i nic mi to nie mówi, było by znacznie szybciej jakbyście podpowiedzieli i po problemie.

moje
27-06-2011, 21:53
Wskaż inaczej: dokonaj ruchu ręka trzymając w niej komputerową myszkę, w taki sposób aby element graficzny, jakim jest kursor (którym ma symbolizować położenie myszki) znalazł się nad pożądanym elementem.
Kliknij inaczej: trzymając w ręce myszkę komputerową, użyj palca do przyciśnięcia lewego przycisku myszki, w momencie kiedy zostanie zainicjowane zdarzenie, które zobaczysz na ekranie, operacja zostanie kliknięcia dobiegnie końca.

EDIT:

Polecam też:
wiki.joomla.pl/index.php/Joomla_1.5._Szybki_start

larry_krk
27-06-2011, 22:00
Przeczytaj przynajmniej dział, który polecił @Palyga, bo jeśli nie ogarniesz podstaw, to w najlepszym wypadku będzie to rozmowa głuchego z niemową.
Ciężko opisać działanie Joomla prościej, niż na wiki.

@moje - żartowniś :spoko:

palyga007
27-06-2011, 22:15
Żarty, żartami ale "forum to nie miejsce na naukę podstaw Joomla!".

Podane zostały 2 miejsca, w których można zdobyć wymaganą wiedzę, dyskusję uważam za zakończoną, temat zamykam.