PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria z wesela dostępna dla znających hasło



matfeusz
28-06-2011, 15:33
Witam,

Mam dla znajomego wykonać stronę, który jest fotografem i chce aby po przypisaniu określonego loginu i hasła np. nowożeńcy mogli zobaczyć zdjecia ze swojego wesela. Zastanawiam się jak to rozgryźć? Macie jakieś pomysły i ewentualnie moduły? Lub jeśli nie na joomli jak to inaczej zrobić?

Pozdrawiam

larry_krk
28-06-2011, 15:42
Pefik pisał na blogu o czymś takim przy okazji płatnego dostępu do treści, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.
////////
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/content-restriction/3072

pyziak
28-06-2011, 17:10
Phoca Gallery i przypisać kategorie do użytkownika i nadać mu prawa jak należy

Gall Anonim
28-06-2011, 20:18
Witaj
a. Joomla 1.6
b. indywidualny dostęp do strony z galerią wstawianą w artykuł za pomocą klamerek - czyli do konkretnego artykułu
c. jak dorzucisz do tego kategorie w której Będziesz miał te albumy i stworzysz przegląd artykułów w tej kategorii po czym ustawisz przekierowanie po zalogowaniu do tegoż przeglądu to taki klient z marszu będzie lądował tylko w swojej kategorii.
Działa - wiem bo robiłem dokładnie takie zlecenie - dodatkowo plugin galerii ma opcję automatycznego wstawiania znaku wodnego co chroni fotki przed nieetycznym postępowaniem przeglądającego.
Pzdr.