PDA

Zobacz pełną wersję : edycja artykulu po przeniesieniu - zmiany nie zapisuja sie



maj_ka
28-06-2011, 20:02
witam po sporej przerwie:)
mam problem z niezapisywaniem się artykułów w konkretnej kategorii.
historia problemu:
1.utworzenie strony na ehost - w tym : tworzenie artykułów nieprzypisanych oraz przypisanych do utworzonej sekcji i kategorii - bez problemu
2.przeniesienie strony na nazwa.pl (przy pomocy Akeeba i kickstart oraz instrukcji:) - 3.przeniesienie bez wiekszych problemow jak na pierwszy raz - za drugim razem strona się odpaliła, zaplecze też.
4. edycja jednego z artykułów z konkretnej kategorii - na zapleczu została zapisana. na stronie zmiany nie widać.
5. próba z innym artykułem - nieprzypisanym - na zapleczu zmiana zapisana i na stronie zmianę widać od razu.
6. próba usunięcia artykułu przypisanego do kategorii: na zapleczu sukces, na stronie nadal widoczny

wciąż szukam rozwiązania w szukajce, jak narazie bez rezultatu bo nawet miałam problem żeby to dobrze określić i zatytułować - gdyby ktoś chociaż miał pomysł gdzie mnie można odesłać (byle nie do diabła ;)) to chętnie poczytam

btw. joomla 1.5.20 (tak, wiem, powinnam być już wyżej :))

pyziak
28-06-2011, 20:16
Zadam banalne pytanie : Czy jesteś pewien że zmieniasz (kasujesz) właściwy artykuł ? , może masz zdublowane kategorie czy coś ? może K2 ?

maj_ka
28-06-2011, 20:45
jestem pewna. nawet sprawdzałam czy przypadkiem nie usuwałam ze starego serwera a sprawdzałam na nowym lub odwrotnie :))
ale poniekąd zasugerowałeś mi inną przyczynę problemu i sprawdziłam: wszystko ładnie mi przeniosło... tylko link do kategorii nie zmienił się automatycznie bo był wstawiany z ręki, kodem, a nie przez tworzenie menu :)) o ile wiem automatycznej zmiany linków tak wstawianych akeeba nie obejmuje :))

dzięki:) poprawiłam co trzeba:)