PDA

Zobacz pełną wersję : Mapa Strony - wizualizacja.



Gall Anonim
28-06-2011, 22:12
Witam,
poszukuję modułu lub komponentu który umożliwi mi wyświetlanie mapy strony jako jednego z elementów menu - sef service map odpada - gryzie mi się z przyjaznymi linkami od VirtueMart. Na JED grzebałem i sie nie dokopałem do niczego innego poza generatorami map dla boot-ów.
Jak komuś się kojarzy to może rzuci hasło/nazwę.
Pzdr

Bazyl
28-06-2011, 22:42
Hej, @Gallu,

Xmap (http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/site-map/3066?qh=YToyOntpOjA7czo0OiJ4bWFwIjtpOjE7czo2OiJ4bW FwJ3MiO30%3D)?

Gall Anonim
28-06-2011, 22:57
Hej @Bazyl
Dzięki - zaraz zobaczymy
__________________________________________________ ______________
no to mapka chodzi tyle że wywala mi
Table 'nazwabazy_X.jos_xmap_sitemap' doesn't exist SQL=UPDATE jos_xmap_sitemap SET `name`='Nowa mapa strony',`expand_category`='1',`expand_section`='1' ,`show_menutitle`='1',`columns`='1',`exlinks`='1', `ext_image`='img_grey.gif',`menus`='mainmenu,0,1,1 ,0.5,daily',`exclmenus`='',`includelink`='1',`usec ache`='0',`cachelifetime`='15',`classname`='xmap', `count_xml`='0',`count_html`='2',`views_xml`='0',` views_html`='1',`lastvisit_xml`='0',`lastvisit_htm l`='1309295412',`excluded_items`='',`compress_xml` ='0' WHERE id=1
______________________________________
Ale pewnie dlatego że mam już niezły miszmasz na tej stronce - to zestaw testowy - i tak się dziwię że się jeszcze nie wykrzaczył
Dzięki raz jeszcze.
Pzdr