PDA

Zobacz pełną wersję : awaria zaraz po instalacji BJ_Venus



quattro
29-06-2011, 09:19
Witam
Mam mały problem i liczę na wasze fachowe oko jak go okiełznać.
Po zainstalowaniu i włączeniu pojawił sie komunikat Parse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /homez.424/podkomis/www/templates/bj_venus/html/com_content/frontpage/default.php on line 7

Pieron wie co jest nie tak ?

Inne szablony oczywiście działają ....
serwer ovh , joomla 1.5.23

Jeśli ktoś zna rozwiązanie problemu będę wielce wdzięczny.

Pozdrawiam
Piotr

pyziak
29-06-2011, 09:38
Rozumiem że szablon pobrałeś ze strony autora : http://byjoomla.com/download/joomla-templates/joomla-1-5-templates
Jeżeli tak ściągnąć jeszcze raz, odinstalować i zainstalować ponownie, generalnie wszystko działa bez problemu, właśnie sprawdzałem u siebie.

tu masz napisane o tym błędzie ale tyczy się to szablonu:
http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2399834

ps. spróbuj wyłączyć : System - Upgrade Mootools ( o ile masz włączone)

quattro
29-06-2011, 09:41
Hej
Pobrałem z templatki.com usuwałem kilka razy przez TC i instalowałem ale jakoś nie pomagało... spróbuje z linku który mi podałeś. Nie lubię jak mnie tak zaskakują łatki na dzień dobry.
O efektach napisze.

pyziak
29-06-2011, 09:44
Nie usuwa się za pomoca TC tylko instalatora i jeszcze mam pytanko jakie łątki Cie zaskakują nie pisałeś nic o tym wcześniej no i wyłącz Upgrade Mootools.

quattro
29-06-2011, 10:32
Pracowałem już na kilku templatkach ale takiego problemu nie miałem ... Spróbuje znaleźć Upgrade Mootools i wyłączyć i odinstalować normalnie T-ke.
O efektach poinformuje

---------- Post dodany o 08:32 ---------- Poprzedni post był o 08:18 ----------

Ok U.M wyłączony T-ka odinstalowana i zainstalowana na nowo problem wraca , cały bajer tkwi w tym ze wczoraj działało na próbnym adresie ...
Konsternacja hmm zainstaluje joomle jeszcze raz i zobaczymy...
fajny szablon i chciałbym na nim pracować ...

tomaszek83
29-06-2011, 11:32
mówisz że działało na próbnym adresie? czyli może wina leży w środowisku hostingowym?

quattro
29-06-2011, 12:09
Tak podejrzewam miałem wgrane 2 joomla 1.5 i 1.6 po wykasowaniu 1.6 pozostało 1.5 i tutaj myślę że pojawił się konflikt bo jakieś tam pliki z .pl/123 pozostały powstało zapewne nad granie albo coś w tym stylu i masz pojawił się problem , więc wykasowałem wszystko i teraz czekam na powtórną instalację. Jeśli to nie odniesie pozytywnego skutku zacznę się martwić.

---------- Post dodany o 10:09 ---------- Poprzedni post był o 09:57 ----------

Niestety nadal klapa ... w podglądzie szablonu po daniu default występuje taki komunikat "
Szlak mnie szlak trafi z tą 7 linią .... i błędem cóż może napisze do obsługi serwera....
Jeśli jeszcze macie jakieś pomysły słucham ....
Dziękuje za już okazaną pomoc.
Menu Assignment Menus: Cannot assign default template.