PDA

Zobacz pełną wersję : CoolIris 3D Wall - jak zrobić aby każdy użytkownik bez logowania widział galerię



djcosmo
29-06-2011, 15:34
Witam
Jest to mój pierwszy post bo zazwyczaj dużo czytam na waszym forum i znajduję rozwiązania wykorzystywane w joomli, jednak teraz mam problem. Otóż robię stronę która ma być moją wizytówką jako dj prezenter, zrobiłem galerię 3d wall i wszystko było by ok gdyby nie to że aby ją ktokolwiek zobaczył to musi się zarejestrować i zalogować. Chciał bym aby goście będący na mojej stronie mieli od razu wgląd w galerie. Prościej opiszę to tak , wchodząc w zakładkę galeria gdy ja jestem zalogowany to ją widać i bez problemu można przeglądać, gdy jednak wyloguje się, w miejscu galerii pokazuje login i hasło do wpisania. Kombinowałem już na rożne sposoby i dalej nie wiem jak każdy z odwiedzających moją stronę może sobie ją normalnie obejrzeć. Prosił bym o jakieś wskazówki i porady, z góry dziękuję...

Gall Anonim
29-06-2011, 17:06
Nie bardzo wiem w czym problem - skoro dostęp jest ograniczony - to Musiałeś sam go ograniczyć - domyślnie dostęp jest powszechny od frontu do przeglądania.

djcosmo
30-06-2011, 12:02
Przejrzałem całe zaplecze i nie widzę aby dostęp gdziekolwiek od frontu był ograniczony. Wszystko działa pięknie tylko ten 3d wall, jak ktoś może coś poradzić. Stronka: www.djcosmo.pl zakładka galeria 3D

djcosmo
01-07-2011, 15:25
Bardzo proszę o pomoc a jakoś jej nie widzę, na pewno są w śród was ludzie którzy potrafią to jakoś rozwiązać

palyga007
01-07-2011, 15:36
Podrzuć na PW dostęp do PA z uprawnieniami SU

djcosmo
01-07-2011, 18:08
Dziękuję za pomoc palydze007, błąd naprawił i galeria już działa tak jak trzeba. Fajnie że są tutaj ludzie którzy poradzą i podpowiedzą, na pewno jeszcze nie raz zawitam na wasze forum...Pozdrawiam