PDA

Zobacz pełną wersję : AdsManager - kolor odsyłaczy menu



makumbus
29-06-2011, 17:47
Witam wszystkich Forumowiczów

Korzystam z wersji 2.6.1 i chciałbym zmodyfikować kolor menu modułów "Dodaj ogłoszenie itp" niestety jedyna rzecz którą udało mi się odnaleźć w css #adsmanager_innermenu nie wpływa na wyświetlanie stylu - koloru czcionki menu. Dokopałem się do funkcji która jest odpowiedzialna za wyświetlanie powyższych modułów - <?php $this->general->showGeneralLink() ?>
w pliku joomla\components\com_adsmanager\views\list\tmpl Niestety mimo prześledzenia plików nie mogę ogarnąć miejsca które ma wpływ na styl wyświetlania menu.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

pyziak
29-06-2011, 18:36
link do strony/problemu

makumbus
30-06-2011, 16:35
Aktualnie stronkę mam na kompie, więc przestawię screna problemu z zaznaczonymi miejscami o które mi chodzi.4121

---------- Post dodany 30-06-2011 o 13:35 ---------- Poprzedni post był 29-06-2011 o 15:44 ----------

Czyżby temat za ciężki dla forumowiczów?

a_m
30-06-2011, 16:58
nie żartuj; bez linka, na podstawie obrazka wiesz co można powiedzieć? nie każdy kolego ma AdsManagera pod ręką, a niewielu będzie go dla Ciebie instalować;
więc czekaj

makumbus
01-07-2011, 01:01
Witam, i przepraszam kolegów. Mieliście racje, nie każdy korzysta z elementów z którymi problem mają inni Użytkownicy.
Zamieszczam link do mojej stronki która jest w trakcie budowy i na pewno się jeszcze rozwinie.
http://www.test.jaroslaw24.info/index.php?option=com_adsmanager&view=list&catid=8&Itemid=59
Chciałbym mieć wpływ na modyfikacje koloru czcionki odnośników do modułów: DODAJ OGŁOSZENIE itp, tak jak zaznaczyłem na obrazku wyżej.
Jestem otwarty na każdą krytykę i podpowiedzi.
Pozdrawiam

pyziak
01-07-2011, 09:27
w pliku template.css
około lini 35

a:link {
color: #000000;
text-decoration: underline;



itd da każdego stanu odnośnika

makumbus
01-07-2011, 14:55
Dziękuje za podpowiedź ale dodanie podanego kodu mi kodu połowicznie rozwiązało mój problem.
Mimo moich prób w kodzie css po zmianie koloru fontu na biały w menu jestem zadowolony ale niestety nie wyświetla mi się treść "Ogłoszenia" która po zmianie ma też kolor biały. Bardzo prosiłbym o podpowiedź jak mógłbym rozgraniczyć, zdefiniować kolory linków. Prosiłbym też o sugestię w kwestii koloru odnośnika kategorii w której się znajdujemy (np. ogłoszenia-Restauracje) i Nazwa wpisu: np "Zajazd polonez".

http://www.test.jaroslaw24.info/index.php?option=com_adsmanager&view=list&catid=8&Itemid=59

Wyrazy szacunku dla wiedzy forumowiczów.

a_m
01-07-2011, 15:00
nie musisz mieć jednego elementu a w szablonie; selektory można różnicować; dopisz sobie do template.css np.

.adsmanager_table_description h2 a{color:#3174cf}już będziesz wiedział jak to robić?

makumbus
01-07-2011, 21:09
Wielkie dzięki.
Rozwiązaliście mój problem a zarazem zasugerowaliście mi klika nowych rozwiązań.
Temat można uznać za zamknięty.
Dziękuje i pozdrawiam.