PDA

Zobacz pełną wersję : Szablony - migracja wsteczna z szablonu 1.6 do 1.5



migus
30-06-2011, 19:17
Witam

Stawiam joomlę 1.5.23 i mam problem,
znajomy kupił gotowy szablon jednak przez niedopatrzenie jest to szablon do joomli 1.6.
Z racji tego, że strona ma mieć kilka dodatków, które nie powstały jeszcze na 1.6 próbowałem przerobić szablon. Tyle - o ile plik templateDetails mi się udało, z plikiem index.php mam dość spory problem,
ciągle występuje błąd:
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/personal/public_html/collinwilson/templates/collin/index.php on line 31
w różnych liniach. Nie jestem programistą, znam html'a dobrze i to wszystko, php ledwo liznąłem. Proszę o podpowiedź, wiem, że chodzi o funkcję get w szablonach, jednak jak to przerobić, żeby śmigało?

Robster
30-06-2011, 21:26
Biorąc pod uwagę, że mamy do dyspozycji tylko twój chaotyczny opis problemu, nie przewiduję tutaj wielu rozwiązań.

PeFik
01-07-2011, 08:26
Niech znajomy, odda szablon i może dostanie zwrot $, choć moim zdaniem to że wydał kilka złotych i teraz ktoś mu powie 2x więcej za migracje wsteczną, to się przerazi i kupi po prostu nowy.

Fajnie by było jakbyś, pomyślał na drugi raz, i napisał: nazwa szablonu, strona producenta.