PDA

Zobacz pełną wersję : problem ze spolszczeniem



Fifti
30-06-2011, 23:51
Witam,
ściągąłem i zainstalowałem joomla 1.6.3, zaktualizowałem ją do 1.6.4
ściągnąłem http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/15155/66097/pl-PL_joomla_lang_full_164.zip

I teraz wchodzę do administratora, wchodzę w Extension Manager w Upload Package File wybieram ten plik ze spolszczeniem i biorę upload & install i wyskakuje: "Failed to move file!"

Próbowałem też ręcznie, ale nie wiem dokładnie jak to zrobić (folder admin_pl-PL wrzuciłem do folderu language w administratorze, a site_pl-PL do language w głównym folderze) nie udało się.

Proszę o pomoc, właśnie zaczynam przygodę z Joomla

bogdanbojarski
01-07-2011, 12:25
Co to znaczy, że się nie udało. Wrzuciłeś caly folder czy tylko pliki?

Fifti
01-07-2011, 12:44
Wrzuciłem folder. Nawet próbowałem zmieniać nazwę na "pl-PL" (nie wiem czy trzeba)
Odświeżałem administratora i nie było w Language Manager, że jest do wybrania/zainstalowania polski no chyba, że inaczej się to robi?
ale denerwujące jest ten "Warning: Failed to move file!"

zwiastun
02-07-2011, 00:10
Nie udało się, bo w taki sposób nie należy "instalować" ani języka, ani szablonu, a jeśli już, to trzeba potem spróbować skorzystać z funkcji Wykryj w instalatorze. Może się powiedzie. Niemożność przeniesienia plików zapowiada problemy z instalacją innych rozszerzeń - spróbuj włączyć warstwę FTP

Fifti
02-07-2011, 00:18
Już sobie poradziłem, było trzeba samemu foldery zrobić, stworzyć folder w w tmp tam wrzucić spolszczenie, pobawić się atrybutami i zainstalować z katalogu.