PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja sort()



gregi1
02-07-2011, 23:20
Gdzie tzn w którym katalogu i pliku znajdę tą funkcję:

function sort( $title, $order, $direction = 'asc', $selected = 0, $task=NULL )

W komonencie ktory jej używa jej nie ma, a chcę wyrzucić obrazek sort_asc.png oraz dopisać id do linków.

neo_fox
02-07-2011, 23:56
pewnie w żadnym

gregi1
03-07-2011, 00:00
pewnie w żadnym

To w takim razie skąd się wziął obrazek przy sort_asc.png przy polu 'Title' ?

neo_fox
03-07-2011, 00:04
Wiesz jakby ktoś wiedział o co Ci chodzi .... bo jak na razie bełkoczesz.
Funkcja sort to natywna funkcja PHP. Prawdopodobnie chodzi Ci o jakąś metodę jakiejś klasy w jakimś komponenice.

Niestety ostatnią czarownicę spalono na stosie kilkaset lat temu także nikt nic tu nie wyczaruje a szklane kule też wyszły z mody więc pewnie nikt nie wie o czymTy mówisz

gregi1
03-07-2011, 00:11
To może tak, szukam tego fragmentu kodu i nie wiem w którym pliku go mogę znaleźć:

function sort( $title, $order, $direction = 'asc', $selected = 0, $task=NULL ) { $direction = strtolower( $direction ); $images = array( 'sort_asc.png', 'sort_desc.png' ); $index = intval( $direction == 'desc' ); $direction = ($direction == 'desc') ? 'asc' : 'desc'; $html = '<a href="javascript:tableOrdering(\''.$order.'\',\''.$direc tion.'\',\''.$task.'\');" title="'.JText::_( 'Click to sort this column' ).'">'; $html .= JText::_( $title ); if ($order == $selected ) { $html .= JHTML::_('image.administrator', $images[$index], '/images/', NULL, NULL); } $html .= '</a>'; return $html; }

neo_fox
03-07-2011, 00:14
Eh, szkoda słów.
Przestań grzebać w kodzie Joomla! bo jak widać nie masz o tym zielonego pojęcia a lepiej powiedz o co Ci konkretnie chodzi.
Bo na 100% istnieje łatwiejsze rozwiązanie

moje
03-07-2011, 18:09
Polecam api.joomla.org ; )