PDA

Zobacz pełną wersję : Oceńcie szatę graficzną mojej strony



tworas
05-07-2011, 02:15
Witam,
Proszę o ocenę szaty graficznej strony www.transferownia.pl (http://www.transferownia.pl).
Jeżeli ktoś ma inną przeglądarkę i rozdzielczość niż ja (Mozilla,1024x768) to proszę napisać, czy wszystko się trzyma kupy, czy nic nie wyjeżdża poza ramki.
Starałem się by forum strony było podobne kolorystycznie, nic ciekawszego nie znalazłem.

W dziale "Skarb kibica" w poszczególnych krajach są na razie wymienione tylko nazwy rozgrywek, z czasem w podgląd do baz danych będzie można wejść poprzez kliknięcie w logo rozgrywek.

Pozdrawiam

PiotrWrona
05-07-2011, 07:23
Witam,
Jeżeli ktoś ma inną przeglądarkę i rozdzielczość niż ja (Mozilla,1024x768) to proszę napisać, czy wszystko się trzyma kupy, czy nic nie wyjeżdża poza ramki.


Polecam Safari i menu deweloperskie.


Witam,
Proszę o ocenę szaty graficznej strony www.transferownia.pl (http://www.transferownia.pl).


A co do oceny to w szkolnej skali u mnie dostał byś 1+ dla czego ? Już Ci uzasadniam:

po pierwsze napisy na czarnym tle przy dłuższych wizytach będą powodowały zmęczenie oczu
po drugie wielkie logo z tragicznie wpisaną wyszukiwarką
po trzecie to tło z chmurką co to ma być ?
po czwarte połączenie loga z dolną częścią strony a raczej jego brak, zero spójności
po piąte strona jest zaokrąglana pod logiem
po szóste te 3d nagłówki nie pasują a ich wystające czarne tło po prawej jest tragiczne
po siódme ogólnie ble
po ósme pod IE 9 u mnie się rozjeżdża

Starczy ?

mjmartino
05-07-2011, 08:04
Cały header za duży i kolorystyka mnie nie pasuje.
Poza tym wchodząc do forum niema powrotu.. a wypadało by zrobić header klikalny jako powrót do głównej strony.
Szukaj .. też mi tam gdzie jest za bardzo nie pasuje..

Dylek
05-07-2011, 08:09
Piszesz ze prawa zastrzezone, a licencje na sablony Siteground czytales?

PeFik
05-07-2011, 09:02
Szczerze? Ów header nie pasuje do reszty. A prawa do zdjęć , oczywiście masz?

tworas
05-07-2011, 09:33
Dzięki za kubeł zimniej wody, poprawię to i tamto, co do zdjęć, to chyba Ludovic nie będzie mnie ścigał za wrzucenie jego facjaty w logo :D

tomaszek83
05-07-2011, 09:57
Ludovic może i nie, ale autor zdjęcia już może jak najbardziej.

tworas
05-07-2011, 12:36
Artisteerem 3 się pobawię.

neo_fox
05-07-2011, 13:04
Tak na marginesie; w head masz zdjęcię trzech ludzi. Może się czepiam ale zgodę na publikowanie ich zdjęć pewnie masz? ;)

PiotrWrona
05-07-2011, 13:16
Radku kolega tworas wyżej już pisał że nie ale raczej go ścigać nie będą ;)....

Tworas nie wszystko co jest w internecie jest darmowe.... jeśli chcesz zrobić dobry portal wiedz że autor zdjęcia na pewno kiedyś się odnajdzie i będzie chciał profity.

neo_fox
05-07-2011, 13:20
Radku kolega tworas wyżej już pisał że nie ale raczej go ścigać nie będą ;)....


Nie zmienia faktu że to nielegalne ;)
W Niemczech już by miał Abmahnung (http://en.wikipedia.org/wiki/Abmahnung) ;)

tworas
05-07-2011, 14:00
Nie ja robiłem logo, tylko zleciłem firmie na allegro - tym się zajmę później.

Zmieniłem szablon na swój, ale nie śmiejcie się, dopiero raczkuję w Artisteer

PiotrWrona
05-07-2011, 14:15
Nie ja robiłem logo, tylko zleciłem firmie na allegro - tym się zajmę później.


To co to za firma że zrobili coś takiego :D Wybacz ja nie jestem grafikiem ale to jest 5 minut zabawy w gimpie


Zmieniłem szablon na swój, ale nie śmiejcie się, dopiero raczkuję w Artisteer
Na pewno wygląda to lepiej niż "to coś" co było wcześniej. Jednak pamiętaj że choć byś nie wiem jak się bawił aristerem nie zrobisz porządnego szablonu (profesjonalnego) do tego arister ma chore kodowanie.

tworas
05-07-2011, 14:17
A jest jakiś dobry program, z którym można coś kombinować ?

palyga007
05-07-2011, 14:18
Notepad++

PiotrWrona
05-07-2011, 21:35
polecam również popatrzeć na projekty stron sportowych by poszukać inspiracji, nie kopiować i byś następnym razem "KUPOWAŁ" logo wiedział czego powinieneś wymagać

http://browse.deviantart.com/designs/web/?qh=&section=&q=sport

tworas
06-07-2011, 12:15
Na razie zostanie to co jest teraz, bieda, ale "własna bieda" ;)