PDA

Zobacz pełną wersję : W każdej kolumnie inny artykuł...



strona
06-07-2011, 23:31
Witam. Pomożecie mi rozwikłać duży problem. Zrobiłem w Artisterze szablon i podzieliłem stronę na 3 kolumny. Chcę, aby w każdej kolumnie się wyświetlał inny artykuł. Docelowo jest zrobione tak że jeżeli ustawię, aby artykuł wyświetlał mi się na startowej to wyświetla mi się wszystko w środkowej kolumnie..Jak ten problem rozwikłać??? Pozdro

moje
07-07-2011, 00:45
1. Wywal Artister'a i rób wszystko samodzielnie.
2. Wyświetlaniem artykułów czy w X kolumnach i Y wierszach zarządzasz w ustawieniach łącza, a nie w szablonie.

strona
07-07-2011, 12:35
Tak wiem.. Właśnie zastanawiam się nad robieniem szablonów samodzielnie. Tylko właśnie nie wiem jak to ustawić w tych łączach.. Mógłbyś mi podać jakieś wskazówki?

moje
07-07-2011, 13:22
No w ustawieniach łącza wybierasz ilość wierszy i ilość kolumn - w Twoim przypadku jedn wiersz i trzy kolumny, ot cała filozofia.

FearLycan
09-07-2011, 14:18
możesz ściągnąć jakiś moduł do wyświetlania artykułów i w nim ustalić żeby wyświetlał się w określonych miejscach.


No w ustawieniach łącza wybierasz ilość wierszy i ilość kolumn - w Twoim przypadku jedn wiersz i trzy kolumny, ot cała filozofia.

kolega chyba nie zrozumiał do końca o co Ci chodzi

Gall Anonim
09-07-2011, 17:45
To sobie zmień w Artisteer-ze na bez kolumn i skonfiguruj przegląd na startowej na trzy kolumny i trzy artykuły, albo nie włączaj niczego w blokach,
Pzdr