PDA

Zobacz pełną wersję : Migracja 1.5-->1.6 przez jUpgrade 1.1.1 - jest problem



BogdanH
07-07-2011, 14:49
Po uruchomieniu jUpgrade staje na pierwszej opcji "Sprawdzam" z komunikatem pod ramka "406: cURL not loaded". W preferencjach mam wszystko na "nie". To samo jest fdy wybiore w rozwijanej liscie "Joomla 1.6" czy 1.7.
-----
Cale szczescie dziala link do wersji spakowanej (za rada wiki).
Upgrade przebiegla planowo, ale "ale" jest jak zwykle. Namieszalo sie z baza danych. Mam potrojne tabele z roznymi przedrostkammi i prawa dostepu do tabel sa dokladne pop...
Czyli wracam do starej dobrej 1.5 :)
Czy komus sie udalo BEZ STRAT zrobic upgrade przy pomocy tego narzedzai?

mi-ki
14-07-2011, 12:02
Twój katalog z plikami strony najprawdopodobniej nie ma praw do zapisu, zmień na 777 główny katalog to powinno pomóc, lub zmień serwer.

BogdanH
14-07-2011, 12:30
Twój katalog z plikami strony najprawdopodobniej nie ma praw do zapisu, zmień na 777 główny katalog to powinno pomóc, lub zmień serwer.
Z prawami dostepu kombinowalem - prawdopodobnie zmienie serwer, albo zastosuje swoj wynalazek - czyli upgrade na lokalnym komputerze, a potem przeniesienie na serwer - ciekaw jestem czy to zadziala. :)

zwiastun
14-07-2011, 12:33
Twój wynalazek? Toż to najekonomiczniejsze rozwiązanie! MOżna robić takie hocki-klocki na żywej witrynie, tylko po co? Narażać się na powtarzanie tych samych operacji z niepewnym skutkiem? :)