PDA

Zobacz pełną wersję : swMenuPro - nie wyświetla pełnej nazwy artykułu.



armorek
09-07-2011, 02:13
Ehhh to taki jakiś głupi problem, na początku olałem bo myślałem że to mój błąd.
Kiedy w swMenuPro normalnie każe wyświetlić dodany pojedynczo artykuł wszystko jest ok, link wygląda: www.strona.com/to-jakis-tekst.html
Ale kiedy w grę wchodzą artykuły z danej kategorii/sekcji to już
link wygląda tak: www.strona.com/118.html
Gdzie podany jest numer ID.
A kiedy edytuje tekst link zamienia się na: www.strona.com/118-to-jakis-tekst.html
Czyli na właściwy.

Powiem szczerze że nie ogarniam, mam wrażenie że to swMenuPro gubi całą nazwę.
Mam problem bo jeżeli zrobię teraz link do np. 3 strony artykułu do danej kotwicy to muszę podać całą nazwę np: 118-to-jakis-tekst.html?start=2#kotwica
ale ludki normalnie nie dojdą do tego jaka jest cała nazwa bo linki przez swMenuPro wyglądają tak:
118.html?start=2
Jeżeli użyję
118.html?start=2#kotwica
to nic nie zadziała :P

Pomóżcie, próbowałem namierzyć błąd ale kiszka.
Dla tych co mają swMenuPro podpowiem że używam dtree_Packed.js bo to on jakby odpowiedzialny jest za samą końcówkę wyplucia linków w postaci Tree Menu. Nie chcę też rezygnować z tego bo moduł daje mi wszystko to czego szukam z wyjątkiem tej nazwy :hmm:

Jak by co liczę na sugestię, może jednak gdzieś w ustawieniach samej joomli coś pominąłem ale wątpię.

Jeszcze reasumując, swMenuPro ustawiłem tak żeby wyświetlało kilka artykułów z linków prosto do artykułów, dodatkowo dodałem linki do list artykułów co swMenuPro zamieniło na foldery i przy otwarciu takiego folderu pojawia się lista artykułów, więc pisząc nowy artykuł trafia on jakby automatycznie do menu i to z tymi tekstami jest problem.

Pozdrawiam.
4175