PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem BJ.Venus 2



R69
09-07-2011, 22:29
Witam!
Zainstalowałem ten szablon, jednak nie mogę sobie poradzić z "social_module", tak przynajmniej mi się wydaje ;)
Chodzi mianowicie o to, że jak na załączonym obrazku element z FB, twitterem i RSS znajduje się w złej pozycji. Nie ma go w modułach ani w dodatkach. Nie wiem co zrobić, aby znalazł sie tam gdzie powinien być.
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to z góry dziękuję za pomoc.

a_m
09-07-2011, 22:37
daj sobie spokój z tym szablonem; poszukaj na naszym forum.jooomla.pl o problemach jakie mają z nim użytkownicy; możesz też zlecić dostosowanie, jak Ci zależy na nim właśnie

R69
09-07-2011, 22:46
Ok, chyba praktycznie szablon jest problematyczny ;) Dzięki za oszczędzenie mi problemów :)

a_m
09-07-2011, 22:47
szablon jest ogólnie fajny, ale trochę do d ...

zrezygnuj z niego

Amadeuss
12-07-2011, 12:31
a ja tam nie dałem za wygraną i usunąłem to coś .... :D

trzeba edytować plik sylów css a dokładnie ten: layout.css

znaleźć fragment:




/* OVERWRITE Content Slider */
#BJ_Venus_ContentSlider{width:200px;float:left;bac kground:url(../images/v2-blackmod-bg.jpg) repeat;border:1px solid #454545;color:#969696;padding:19px 14px;position:relative;margin:0;height:280px}
#BJ_Venus_ContentSlider h3{color:#cacaca;text-transform:uppercase;margin:0 0 15px 0}
#BJ_Venus_ContentSlider .moduletable{background:#2c2c2c;padding:15px;borde r:0px solid #000;}
#BJ_Venus_ContentSlider_TopLeft{position:absolute; top:-1px;left:-10px;width:10px;height:10px;background:url(../images/v2-blackmod-lt.png) no-repeat}
#BJ_Venus_ContentSlider_BottomLeft{position:absolu te;bottom:-1px;left:-10px;width:10px;height:10px;background:url(../images/v2-blackmod-lb.png) no-repeat}
#BJ_Venus_ContentSlider .moduletable .venus-contentslider .bj-contentslider-contents .bj-contentslider-content-current,#BJ_Venus_ContentSlider .moduletable .venus-contentslider .bj-contentslider-contents .bj-contentslider-content{padding:0}
#BJ_Venus_ContentSlider .venus-contentslider ul.bj-contentslider-titles{bottom:-10px}
#BJ_Venus_ContentSlider #BJ_Social_Buttons{position:absolute;bottom:17px;w idth:185px;padding:0 0 0 13px}
#BJ_Venus_ContentSlider #BJ_Social_Buttons.moduletable{height:50px}
#BJ_Social_Buttons a{float:left;margin:10px 0 0 20px}
#BJ_Venus_ContentSlider .venus-contentslider li.bj-contentslider-title a.current{background:url(../images/v2-contentslider-btn-hover.gif) no-repeat}
#BJ_Venus_ContentSlider .venus-contentslider li.bj-contentslider-title a{background:url(../images/v2-contentslider-btn.gif) no-repeat}




i całe to usunąć :D:D:D

i problem załatwiony (oczywiście zapisujemy zmiany) ....

ogólnie jeśli chodzi o joomlę 1.6 to grafika modułu pojawia sie dopiero po jego instalacji a tutaj w 1.5 czy go instalujemy czy nie ona od razu jest .... taki mały błąd ..... ale mamy to już za sobą :D:spoko: