PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart wyświetlanie produktu



Lenad
10-07-2011, 09:39
Witam mam 2 problemy mianowicie:
1. Na stronie produktu znajduje sie link "dodatkowe informacje" i chciałbym się dowiedzieć jak to wyłączyć oraz jak wyłączyć "informacje o sprzedawcy"
2. W komponencie Virtuemart jest opcja taka jak recenzja i opinia. Mam z tym mały problem ponieważ jeżeli ktoś napisze mi komentarz to jest widoczny na stronie kategorii znaczy jest zliczany ale po wejściu na stronę produktu nie ma nic jedynie formularz komentarza. ( Włączona jest auto-publikacja)

Próbowałem ponownie instalować joomle jednak problem cały czas nie znika.

Dziękuje za odpowiedz

Psrzemek
01-09-2011, 13:02
1. Na stronie produktu znajduje sie link "dodatkowe informacje" i chciałbym się dowiedzieć jak to wyłączyć oraz jak wyłączyć "informacje o sprzedawcy"

Co do wyłączenia tego, to nie mam pojęcie, czy można. Pozostaje zawsze opcja usunięcia tego z pliku. Nie wiem, z jakiego szablonu kategorii korzystasz, ale powiem Ci na moim. Ja używam browse_2 i w tym pliku trzeba usunąć: [<?php echo $product_details ?>...]. To jest linijka 14.

Jeżeli chodzi o "informacje o sprzedawcy", to pewnie na takiej samej zasadzie, ale nie wiem, w jakim pliku się to znajduję.

Lokalizacja pliku: joomla\components\com_virtuemart\themes\default\te mplates\browse