PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie "nadpisywanie szablonem"



maxcv5123
10-07-2011, 20:38
Mam zainstalowany komponent Recommend Invite Friends (http://extensions.joomla.org/extensions/content-sharing/bookmark-a-recommend/5352) i chcę zmodyfikować go tak aby nie wyświetlać dwóch pól: nazwa użytkownika i e-mail. W tym celu należy zmodyfikować plik recommendfriends.php. Wiem jak go zmodyfikować ale nie wiem gdzie go dokładnie mam wkleić... Tak wygląda struktura katalogu tego komponentu:

/components
/com_recommendfriends
index.html
recommendfriends.php
changelog.txt
. /includes
. 301a.js.php
. chkfrm.js.php
. reload.jpg
. vde-DE.php
. en-GB.php
. pl-PL.php

Kopiuje components\com_recommendfriends\recommendfriends.p hp do \templates\[tu nazwa szablonu]\html\com_recommendfriends\recommendfriends.php ale tak nie działa, mogę jedynie zmodyfikować pliki w folderze includes kopiując z ..com_recommendfriends\includes\nazwa pliku do templates\[tu nazwa szablonu]\html\com_recommendfriends\nazwa pliku. Mnie jednak interesuje plik recommendfriends.php, wie ktoś jak to zrobić???
__
EDIT: Popełniłem błąd i umieściłem wątek nie w tym dziale, proszę moderatorów o przeniesienie do joomla1.5 -Administracja - ogólnie

zwiastun
10-07-2011, 21:50
Doczytaj informacje nt. nadpisywania szablonem. Już wyraźniej, niż jedt to napisaen, to chyba napisać się nie da, kiedy tę technikę można zastosować.!