PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy po instalacji Joomla



grzecho5511
13-07-2011, 14:16
Witam, po instalacji Joomla 1.6 wyskakuje mi taki oto błąd:


Strict Standards: Declaration of JButtonPopup::fetchId() should be compatible with that of JButton::fetchId() in C:\Program Files\xampp\htdocs\Joomla_1.6.4-Stable-Full_Package\libraries\joomla\html\toolbar\button\ popup.php on line 78

natomiast gdy wejdę w menu dodaj artykuł w adminie to takie oto błędy:


Strict Standards: Declaration of ContentModelArticle::cleanCache() should be compatible with that of JModel::cleanCache() in C:\Program Files\xampp\htdocs\Joomla_1.6.4-Stable-Full_Package\administrator\components\com_content\ models\article.php on line 25



Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\Program Files\xampp\htdocs\Joomla_1.6.4-Stable-Full_Package\libraries\joomla\form\form.php on line 865

mam też zainstalowaną polską nakładę na Joomle ale to raczej nie ma nic do rzeczy.
Serwer na kompie Xaamp, PHP ver. 5.2.0. Będę wdzięczny za pomoc. :lol:

zwiastun
13-07-2011, 14:37
1. Patrz, gdzie piszesz. Pisałeś w kategorii poświęconej Joomla 1.0, a nie 1.6
2. Joomla 1.6 ma większe wymagania niż oferujesz swoim XAMPPem

grzecho5511
13-07-2011, 14:42
Aha. Czyli co powinienem zmienić sobie soft na lepszy żebym nie miał tych errorów?

Za pomylone działy to sorry, jestem nowy. pozdro

zwiastun
13-07-2011, 14:47
Otrzymałeś rzeczową odpowiedź, umyślnie pozbawioną konkretu, bo z tymi konkretami powinieneś się zapoznać zanim zacząłeś instalować Joomla.
To, że jesteś nowy, nie ma nic do rzeczy.
Nie prowadzimy na forum kursu logicznego myślenia i wysnuwania oczywistych wniosków.
A że forum jest publiczne, staramy się nie używać slangu (soft. errory, pozdro).
PS - poszukaj JAMP-a będzie Ci prościej

grzecho5511
13-07-2011, 15:13
w porządku, nie będę używał żadnego slangu, a z tym działem to po prostu nie zauważyłem, na pewno nie tylko mi się takie coś zdarzyło. do usłyszenia.

zwiastun
13-07-2011, 15:22
Spokojnie, tak bywa - nic wielkiego się nie stało :)