PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł katalogu / ogłoszeń - specyficzny



michone
13-07-2011, 15:24
Witam,

Na wstępie wypróbowałem takie dodatki jak: listbigo, sobi, jsjobs i w żadym nie osiągnąłem zamierzanego efektu.

Potrzebuje dodatek który pozwoli mi na uzyskanie następującego efektu:

http://iem-ee-candidate.adeccoweb.net/_general/datapages/default.asp?language=pl&Page=vacancy/searchoffer/vacancylist/vacancyadvancedsearchresult.asp?lCountryIden%3D171

Po wejściu na strone X mają być wyświetlone oferty pracy ( wszystkie zamieszczone przeze mnie ). Następnie po kliknięciu w daną ofertę wyskoczy ona w nowym oknie.

Nie może być opcji dodawania ofert przez osoby odwiedzające stronę.

Czy ma ktoś jakiś pomysł na to ?

PiotrWrona
13-07-2011, 15:34
Nie może być opcji dodawania ofert przez osoby odwiedzające stronę.


Na jed jest kilka/kilkanaście komponentów ogłoszeniowych i wszystkie one powinny spełniać twoje wymagania. Napisałeś że próbowałeś sobi ale nie napisałeś którego sobi. W sobipro masz opcję wyłączenia dodawania wpisów przez userów.

alex51
13-07-2011, 15:35
Może warto byłoby sprawdzić standardową opcję w Joomla! - przedstawienie wspomnianych ofert w postaci artykułów. Prezentację ich powinna załatwić nowa pozycja w menu - Lista - Artykuły w kategorii.

michone
14-07-2011, 09:22
Lista artykułów z menu w tym przypadku się nie sprawdzi. Katalog ma być wczytywany po kliknięciu na odnośnik umieszczony gdzieś w innym artykule.

Co do Sobi to użyłem standardowej wersji. Dodatek musi być darmowy i co najgorsze po polsku, bo osoba która będzie go używać musi mieć swobodny dostęp do niego. A na JED większość jest po angielsku.

Nie za bardzo wiem czy szukać typowego katalogu czy szukać modułu ogłoszeniowego.

alex51
14-07-2011, 09:26
Lista artykułów z menu w tym przypadku się nie sprawdzi. Katalog ma być wczytywany po kliknięciu na odnośnik umieszczony gdzieś w innym artykule.

(...)
Umieszczenie odnośnika do listy artykułów w innym artykule nie powinno chyba sprawiać żadnych trudności. Skoro jednak ktos woli zastosować bardziej wyszukane metody, to jego wybór.

michone
14-07-2011, 11:28
Już ogarnąłem sprawe SOBIPRO + spolszczenie. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
//wedle życzenia - alex51//