PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetlają się elementy strony



mike_whiskey
15-07-2011, 12:39
Witam,



Mam duży problem, bo na mojej stronie głównej www.sigmet.pl nie wyświetlają się 2 pierwsze moduły typu wrapper:

1. Burze nad Polską - Pogodynka
2. Wyładowania - mapa zbiorcza - Pogodynka.pl

Muszę dodać, że wchodząc na pogodynka.pl przeglądarka (Google Chrome jak i IE) zachowuje się jakby taka strona w ogólne nie istniała i przechodzi do google i daje wyniki wyszukiwania hasła "pogodynka.pl".

Po zainstalowaniu Windowsa 7 (ale podobną przypadłość miałem w Win XP) wszystko hulało jak należy. Potem jednak jak zacząłem instalować jakieś dodatki, które przy przeglądaniu stron www same chciały się instalować, żeby poprawnie się wyświetlały strony (jak to na świeżej instalce systemu) - typu jakieś Adobe Flashe itp. nagle przestały mi się te dwa moduły wyświetlać.

Myślałem, że zmiana systemu rozwiąże problem, ale niestety.

Bardzo proszę o pomoc co tutaj zrobić?


Pozdrawiam,

Mike

---------- Post dodany 15-07-2011 o 10:39 ---------- Poprzedni post był 14-07-2011 o 12:44 ----------

Nikt nic? Dodam tylko, że wyświetla mi sie na sigmet.pl w miejscu owych trefnych modułów komunikat jak przy niedostęności strony a pod nim info o błędzie:

Błąd 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Nie można rozpoznać adresu serwera w systemie DNS.