PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie



Frager
14-07-2011, 15:48
Witam,
Poszukuję spolszczenie i instrukcji instalacji do joomla 1.6.5
Na forum nie znalazłem spolszczenia

Pozdrawiam

zbig1972
14-07-2011, 16:03
http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/15221/66347/pl-PL_joomla_lang_full_165.zip

Gall Anonim
14-07-2011, 16:05
@Frager - mam ochotę (w cudzysłowie) kopnąć Cię w cztery litery ............ (bez urazy)
A czy znalazłeś jakikolwiek soft na forum?
Wystarczy że odrzucisz przedrostek forum z adresu i jesteś tutaj (http://joomla.pl/index.php/pobierz-joomla.html) czyli na joomla.pl
Tam masz to, o co pytasz

Frager
14-07-2011, 16:34
Wgrałem to do "language/pl-PL" oraz do "administrator/language/pl-PL" i co dalej ?

Wbiłem w Language manager i tam jest tylko opcja English (United Kingdom)

Gall Anonim
14-07-2011, 16:37
@Frager - przepraszam - ale prosiłem, żebyś się udał na moment w kraj Wiki - Masz to tam opisane i zresztą tutaj na forum wielokrotnie.
Jedną z reguł tego forum jest to że wątki nie powinny być dublowane (że już nie wspomnę o notorycznym otwieraniu ponownie).
Pzdr

Frager
14-07-2011, 16:42
W kraj wiki. Ale jak pisałem już w 2 wątku z szablonem jestem laikiem więc byś mógł byś podać kraj wiki joomoli :P Bo na pewno nie chodzi o wikipedię

Gall Anonim
14-07-2011, 16:45
No to proponuje Wpisz w google " wiki joomla"
A i jeszcze jedno, nie wywalaj tego ozora - bo mnie to wkurza - i mogę przestać odpowiadać.
Pzdr
P.S. Jak jutro Jedziesz na wakacje to może jeszcze Zapłać za wakacje mojej córeczki, ponieważ muszę teraz odrobinę popracować.
Pzdr

Frager
14-07-2011, 16:47
Nie serio weź pomóż. Bo nie ogarniam tego. Proszę. A muszę zrobić to dzisiaj bo jutro jadę na wakację

zbig1972
14-07-2011, 16:48
Wgrałem to do "language/pl-PL" oraz do "administrator/language/pl-PL" i co dalej ?

Wbiłem w Language manager i tam jest tylko opcja English (United Kingdom)

Weż się chłopie w garść. Zaloguj się do zaplecza. Rozszerzenia/Instalacje/Instalator/Wybierz plik/Wczytaj.
Po instalacji Rozszerzenia/Języki/Zainstalowane/Filtr typu klienta[Witryna]/Przełącz na język polski
Po instalacji Rozszerzenia/Języki/Zainstalowane/Filtr typu klienta[Zaplecze]/Przełącz na język polski

Frager
14-07-2011, 16:53
tak mówiąc nie znam angielskiego może po Angielsku byś napisał. Proszę

Mówią mów mi po polsku a na pewno to zrobię

Extensions/Language Manager/ Content / New

I tam jakoś dodałem, ale nie pokazało mi się to w zakładce Instalation tylko w Content

zbig1972
14-07-2011, 17:00
Take a boy in the bunch. Pull your socks up.

Login to the backend. Extensions / Extension Manager / Install / Package File/ Select File / Upload&Install.
After installing: Extensions / Language Manager ​​/ Installed / Filter location [ site ] / Switch to Polish
Next: Extensions / Language Manager ​​/ Installed / Filter location [ Administrator ] / Switch to Polish

You are overreacting! control yourself.

palyga007
14-07-2011, 18:22
Bez jaj!

http://wiki.joomla.pl/index.php/Jak_zainstalować_pakiet_językowy_w_Joomla_1.6

Tyle w temacie.
Instrukcja obrazkowa jest.
Zamykam.