PDA

Zobacz pełną wersję : błąd w modułach facebook



nowm
15-07-2011, 22:29
Witam, mam problem z poprawnym wyświetlaniem modułu (użyłem dwóch modułów facebookowych[trendy social share i cos tam jeszcze] i każdy tak samo się powiela- jest tam gdzie chciałem tzn. nad artykułem, ale jest i tam gdzie nie chcę i jest w ogóle niepotrzebny- w kilku blokach(menu etc). Używam zmodyfikowanego stylu beez_20. Do podglądu strona www.most-kwidzyn.pl (http://www.most-kwidzyn.pl) (trzeba wejść w artykuł, bo strona główna wygląda normalnie).

Proszę o pomoc.

dodam jeszcze, że błąd występuje w każdym ze stylów(zainstalowanych przeze mnie i tych standardowych)

---------- Post dodany 15-07-2011 o 20:29 ---------- Poprzedni post był 14-07-2011 o 21:19 ----------

nie chcę zaśmiecać wątku nic niewnoszącymi postami, ale czy na prawdę forumowi spece od CSSa lub php (ja znam w tej materii tylko podstawy), nie są w stanie nic wymyślić?

wgrałem na nowo wszystkie pliki odpowiedzialne za wyświetlanie artykułów. Skoro problem pojawia się we wszystkich templatkach, to znaczy, że nie jest to problem związany z pojedynczą templatką ani z nimi wszystkimi(bo modyfikowałem tylko jedną z nich), a według mnie jest to błąd gdzieś w głównych plikach php joomli

edit 2:
zagadka niewyjaśniona, dla tych co lubią się pogłowić. Zainstalowałem jakiś inny mało popularny moduł, który zadziałał.