PDA

Zobacz pełną wersję : UKRYWANIE MODUŁU



czarofnik
13-11-2006, 18:50
<td><?php mosLoadModules( 'user20', -2 );?>


<?php mosMainBody(); ?> </td>

jak teraz klikne w module20 to otwiera mi sie w glownej czesci strony ale tez zostaje na gorze i mam zdublowany artykul jak temu zaradzic ?

chcialem ukryc modul user20 po kliknieciu na niego

czyli zawartość modul20 otworzy mi sie w glownej części strony mosMainBody

zwiastun
13-11-2006, 20:14
Przeczytaj raz jeszcze i napisz raz jeszcze, o co chodzi. Zupełnie niejasne

Rybik
13-11-2006, 21:25
1. tresc artykulow nie pojawia sie w oknie modulu bez specjalnych dodatkow
2. uzycie takich dodatkow zaleca sie bardziej doswiadczonym userom
3. Nie podales co publikujesz na pozycji user20 czyli jaki konkretnie dodatek J! sprawia klopot
4. Moduly nie maja w naturze znikania po kliknieciu
5. Opisz dokladnie cel jaki chcesz osiagnac i rozwiazanie jakie usilowales zastosowac.
5a - wersja joomla, nazwa rozszezenia (komponent, modul, bot) ktorego uzywasz w miejscu user20

dodatkowo powiem, ze moduly "wiedza" kiedy maja byc widoczne a kiedy nie - czyli niejako ukrywac sie, tak jakbys chcial, jedynie dla pozycji menu a nie dla linków. Czyli np modul pogodowy moze "wiedziec" ze ma byc wyswietlany jezeli user wybierze z menu glownego Start, Pliki, Szukaj i z dolnego Kontakt, natomiast dla pozostalych linkow menu juz wyswietlal sie nie bedzie, nie ma natomiast prostego sposobu zeby tak samo jak pozycje menu rozpoznawal linki na stronie (nie bedace pozycjami menu).
O ile nie znajdziesz jakiegos bota ktory takie rzeczy umie to pokusze sie o stwierdzenie ze przerabianie tego recznie w kodzie jest lekko mowiac przesmarkane.

czarofnik
13-11-2006, 21:32
zamiast module tomialo byc user ale nie wazne

chodzi mi o to ze na gorze mam modul ktory wyswietla mi newsa dnia a pod nim mam mainBODY z blogiem z sekcji

NEWS dnia jest wyswietlany jako intro ze zdjeciem + czytaj wiećej

i jak klikne w czytaj wiecej to zostaje mi intro a ponizej w mainbody pojawia mi sie zawartosc calego newsa Dnia. chcialbym schowac modul newsa dnia gdy klikne w czytaj wiecej ! mozna tak zrobic !?

luknij sobie www.acmilan24.com/cms

Rybik
13-11-2006, 21:45
nie da sie ... hehe uwielbiam tą odpowiedz :P

a sprobuj ustawic temu modulowi zeby sie pokazywal tylko dla pozycji start w mainmenu, ewentualnie w innych tez, moga to byc wszystkie pozycje ... ale recznie zaznaczyc wszystkie a pominac opcje "wszystkie" i "nieprzypisane"

czarofnik
13-11-2006, 21:58
no wlasnie ze mam tak ustawione tak to sobie wymyslilem ale pozniej okazalo sie to co wynika teraz i **************** blada ! wszytsko robie sobie sam a serwis poki co nie stac na platne rozwiazanie wiec chyba zostanie tak jak jest. wczesniej mialem tak ustawione ze sortowanie z blogu bylo wedlug ID ale jak dodalem newsa kolejnego to se nie przesuwaly i nie wiem dlaczego wiec pozstanowilem zastosowac ten modul

D4J Content Listing v1.0 szukalem takiego chyba z miesiac ;] i w koncu przez przydaek na niego wlecialem :) byly inne ale jak juz znalazlem to czego potrzebowalem to cos bylo nie tak a to nie wyswietlalo linkow a to nie zliczal kategorii ehhh czyli nie da sie tego zrobic. hmm az dziwne ze dla tego CMS nie ma czegos takiego w standarcie :] a jest jakis bot ktory umie to zachachmecić ;] ?