PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery- problem z dodaniem zdjęcia



Enpeiks
16-07-2011, 15:41
Witam serdecznie,

Otóż na swojej stronie korzystam z dodatku galerii "Simple Image Gallery" (darmowa wersja). Dodawanie galerii z wyznaczonego folderu sprawuje się wyśmienicie- wszystko działa tak jak należy, jednak nurtuje mnie jedna rzecz- co w sytuacji, jeżeli będę chciał dodać JEDEN obrazek np. pochodzący z zewnętrznego źródła WWW?

Jest to dla mnie ważne, ponieważ (wiadomo) nie zawsze chcę tworzyć folder, umieszczać jeden obrazek i dopiero dopisywać kod { gallery }. Zatem, czy dodatek ten umożliwia dodanie jednego obrazka poprzez wpisanie adresu danego zdjęcia? Chcę to wykorzystać w sytuacji, jeżeli dany artykuł będzie posiadał np. 3 obrazki, lecz ustawione w zupełnie innych miejscach- np. środkowa, prawa oraz lewa strona artykułu.

Przeszukiwałem wiki Joomlę, lecz nie znalazłem odpowiedzi na pytanie.

Za wszelką pomoc dziękuję serdecznie!

Pozdrawiam,
Enpeiks.

Enpeiks
19-07-2011, 20:43
Odświeżam.

da_sas
02-09-2011, 23:09
Witam.
Mam podobny problem. Przeszukałem dokumentacje dodatku SIG oraz forum i nic. Czy jest możliwe aby:
1) obrazki dodawane przy pomocy przycisku Grafika, na stronie frotowej otwierały się po kliknięciu na nie w oknie typu Slimbox takim samym jaki wykorzystuje SIG?
lub
2) zmusić SIG do wyświetlenia pojedynczego obrazka (zamiast wszystkich) z katalogu, na podobnej zasadzie jak to robi np. JoGadgets?

Joomla 1.5.20
SIGPro 2.5.3

Pozdrawiam serdecznie.