PDA

Zobacz pełną wersję : Przeglad artykułów w kategorii - pusta lista



janusz_bi
16-07-2011, 23:40
Zrobiłem menu - wybrałem przegląd artykułów w kategorii- i mam pusta listę, opis kategorii jest czyli sama kategoria jest podpięta ok, jak zrobię listę artykułów w kategorii to jest ok- gdzie szukać błędu czy błędnych ustawień Janus

atb80
21-07-2011, 16:20
z menu jest coś nie tak... Ja też mam problem... Nie działają linki do artykułów do momentu dopóki nie dodam do menu linku do kategorii

kaspi
21-07-2011, 18:21
Ja mam podobny problem. Mam moduł "Ostatnie Artykuły" na stronie głównej i po wybraniu którejkolwiek pozycji dalej ładuje się strona główna. Natomiast jeżeli wejdę na dowolny artykuł z innego menu i wybiorę ostatni artykuł z modułu "Last Menu" to ładuje się normalnie. ;/

atb80
21-07-2011, 21:34
Ja mam podobny problem. Mam moduł "Ostatnie Artykuły" na stronie głównej i po wybraniu którejkolwiek pozycji dalej ładuje się strona główna. Natomiast jeżeli wejdę na dowolny artykuł z innego menu i wybiorę ostatni artykuł z modułu "Last Menu" to ładuje się normalnie. ;/

no właśnie mam dokładnie to samo i nie wiem gdzie leży przyczyna tego - czy to błąd joomla, czy to jakaś zawiła opcja...