PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy po instalacji - Strict Standards



niszczyciel
17-07-2011, 11:48
Witam.

Po zainstalowaniu Joomla_1.6.5-Stable-Full_Package i przejściu do instalacji języka polskiego - Extensions Manager, wyświetla się linijka tekstu zawierająca komunikat:


Strict Standards: Declaration of JButtonPopup::fetchId() should be compatible with that of JButton::fetchId() in C:\xampp\htdocs\fotografie\libraries\joomla\html\t oolbar\button\popup.php on line 78Rozumiem, że jest to komunikat błędu. Tylko tak naprawdę nie wiele jeszcze zrobiłem, stworzyłem tylko bazę danych i dokonałem instalacji.
Proszę o informację co oznacza ten błąd i z czego on wynika.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

palyga007
17-07-2011, 12:21
zamień xammp na JAMP

niszczyciel
17-07-2011, 12:54
zamień xammp na JAMP

Ok, dziękuję za informację, poczytam o JAMP, zgodnie z zaleceniem zainstaluję. Prosiłbym o wyjaśnienie z czego ten błąd wynika, czy jest on zależny od pakietu jakiego wybierzemy ?

zwiastun
17-07-2011, 15:28
XAMPP ma nowszą wersję PHP

niszczyciel
17-07-2011, 15:54
XAMPP ma nowszą wersję PHP
Dziękuję za pomoc.

nguyenhuuthinhvnpl
28-07-2011, 11:07
PO INSTALOWANIU JOOMLA 1.6.24 DOSTAŁEM BŁĄD:


Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\loader.php on line 71

Strict Standards: Non-static method JLoader::import() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\import.php on line 32

Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\loader.php on line 71

Strict Standards: Non-static method JLoader::load() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\loader.php on line 161

Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\loader.php on line 138

Strict Standards: Non-static method JRequest::clean() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\import.php on line 33

Strict Standards: Non-static method JRequest::_cleanArray() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\environmen t\request.php on line 463

Strict Standards: Non-static method JRequest::_cleanArray() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\environmen t\request.php on line 464

Strict Standards: Non-static method JRequest::_cleanArray() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\environmen t\request.php on line 465

Strict Standards: Non-static method JRequest::_cleanArray() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\libraries\joomla\environmen t\request.php on line 466


KTO MOŻE POMÓC MI NA POPRAWIENIE TEN BŁĄD ?

zwiastun
28-07-2011, 12:44
Nie krzycz! I przeczytaj regulamin forum. Z krzyku nic dobrego nikt Ci nie wywróży.
I gdzieś Ty takiego Joomla! znalazł?