PDA

Zobacz pełną wersję : wyślij artykuł wykracza poza content i najeżdża na prawe moduły [help]



zderzak
17-07-2011, 19:21
Witam. Mam taki problem. Chcę aby cały przedział "Wyślij Artykuł" był tylko w content i nie wykraczał na right_col.

Screen:


Próbowałem już firebug'em coś zdziałać ale nic nie chce mi wyjść. Pomóżcie...

AndiC
17-07-2011, 19:43
Wyłącz Moduł logowania i menu użytkownika dla pozycji dodawania artykułu.
Po prawej, to samo.

zderzak
17-07-2011, 19:55
Chciałem tak to zrobić jakby się nie udało tego zrobić w taki sposób jak chcę.
A chcę mieć to wyślij artykuł i to wszystko co do tego należy tylko w content i żeby nie najeżdżało na right_col.
Na prawdę nie da się tego inaczej zrobić?

AndiC
17-07-2011, 20:08
Możesz mi powiedzieć po co Ci "logowanie" i "menu użytkownika" podczas redagowania artykułu ??

zderzak
17-07-2011, 20:46
Wiesz chyba rzeczywiście masz rację. Teraz trochę o tym pomyślałem i doszedłem do wniosku, że te moduły rzeczywiście nie będą potrzebne. Ale wydaje mi się, że wystarczy tylko te po prawej stronie wyłączyć i będzie git :DD

AndiC
17-07-2011, 20:55
Zrobisz jak zechcesz, ja tylko wskazałem drogę.
Oczywiście jest jeszcze inny sposób, ale nie ma sensu. Bo można zmniejszyć rozmiar panelu edytora. Przynajmniej JCE ma taką możliwość.

misiupisiu
13-06-2012, 17:09
@AndiC - w moim przypadku wywalenie kolumn (po lewej) nie wchodzi w grę... gdyż problem dotyczy edycji z frontendu... w związku z czym tak na prawdę to musiałbym wywalić wszytkie modułu z obu kolumn na wszytkich podstronach - bo nigdy ni wiadomo gdzie ktoscośbędzie musiał edytować :)

Więc jeśli się da zminić szerokość edytora (tiyMCE) - to gdzie?

zwiastun
13-06-2012, 17:53
W poradnikach nt. szablonów bez trudu można znaleźć instrukcję rozpoznającą, czy aktualnie używany jest edytor. A jeśli tak, to należy wyłączyć wówczas wyświetlanie nikomu do niczego niepotrzebnych bocznych kolumn