PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aiContactSafe pod ie8



mcgregorh
18-07-2011, 10:05
Witam
Mam taki problem z aiContactSafe (wer. 2.0.15), formularz i mapka google wyświetla się prawidłowo pod wszystkimi przeglądarkami a ie jak zaklęty wyświetla pustą stronę. Mam już kilka szablonów z tym komponentem i działa poprawnie. Szukałem ewentualnych błędów w tym szablonie i nie znajduję. Naprawdę brak mi już pomysłów może ktoś wie w czym problem. Oto link http://www.bkwbydgoszcz.pl (http://www.bkwbydgoszcz.pl/)

palyga007
18-07-2011, 10:14
Ile razy można powtarzać, że nie wkleja się na stronę tekstów bezpośrednio z "Word'a".

mcgregorh
18-07-2011, 11:53
Przepraszam bardzo ale niczego nie wklejałem wszystko napisałem ręcznie.

palyga007
18-07-2011, 11:58
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom>
<w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas />
<w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
<w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables />
<w:SnapToGridInCell /> <w:WrapTextWithPunct /> <w:UseAsianBreakRules /> <w:DontGrowAutofit /> </w:Compatibility
<w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
<w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <mce:style><! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} --> <!--[endif]--><br />
Że też Ci się chciało to "ręcznie" przepisywać..

mcgregorh
18-07-2011, 12:48
Zaczyna mnie to irytować. Niczego nie przepisywałem. Normalnie założyłem nowy temat.

a_m
18-07-2011, 12:54
@mcgregorh, obudź się; mowa o Twojej stronie, o przyczynie problemu, nie o temacie

mcgregorh
18-07-2011, 14:08
Sorki ! Zakręciłem się. Faktycznie było tam coś skopiowane poprawiłem i strona "KONTAKT" wyświetla się w ie, ale nie rozumiem jeszcze dlaczego mapka google, która jest pod stroną LOKALIZACJA nie wyświetla się nadal. Tam nie mogłem niczego przekopiować.
W każdym bądź razie dzięki za dotychczasową podpowiedź, bardzo się z tego cieszę.