PDA

Zobacz pełną wersję : Wds Movie templatka proszę o pomoc!



GoracyZiemniak
18-07-2011, 22:05
Mam problem z templatką wds Movie do Joomli 1.5 .. Proszę o pomoc .Poniżej daje link do templatki http://www.templatki.com/component/content/article/41-szablony-joomla-15-/254-wds-movie.html
problem jest taki .. na górze mam taki panel i jest napisane tam iż mogę dodawać filmy .. wszystko pięknie ładnie ale nie wiem jak to zrobić bardzo proszę o pomoc.. jest to dla mnie jak widać bardzo ważne .. z Góry dziękuje

z uszanowaniem GoracyZiemniak.

alex51
19-07-2011, 07:47
Szablon ten ma sliding panel z 3 modułami video1,video2,video3. Wystarczy, że stworzysz nowy moduł custom (własny kod html), wstawisz w nim kod do filmiku, opublikujesz w pozycji modułu video1 lub video2, video3 i filmik powinien się pokazać we wspomnianym panelu.
Należałoby jeszcze dopasować rozmiar okna wyświetlanego filmu do rozmiarów panelu, by zmieścić tam 3 moduły.

GoracyZiemniak
19-07-2011, 16:45
Czy mógłbym poprosić.. o taki kod html z przykładem ?? bardzo by mi to pomogło.. i co do tego dopasowywania jak to zrobić :O?

alex51
19-07-2011, 16:51
Jeśli korzystasz ze standardowego edytora TinyMCE, to masz w nim opcję Wstaw/modyfikuj osadzone multimedia (ikonka podobna do kawałka taśmy filmowej). Wystarczy tam podać w opcji Plik/adres link do filmu a nieco niżej są okienka do podania wymiarów. Przy tym szablonie dla 3 filmów najlepiej użyć wymiarów 300 x 250.