PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AdsManager wer. 2.6.1. joomla 1.5.19



mkapi
20-07-2011, 20:00
Witam.
Zainstalowałem AdsManager wer. 2.6.1.
Widzę że w menu Komponenty AdsManager
lecz nie wiem jak się za to zabrać

po wybraniu Fields, mam komunikat


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homez.108/strona/www/test/administrator/components/com_adsmanager/models/field.php on line 22Natomiast gdy klikam na Columns

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homez.108/strona/www/test/administrator/components/com_adsmanager/models/column.php on line 28klikając na Add Display


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /homez.108/strona/www/test/administrator/components/com_adsmanager/models/position.php on line 20Zależy mi żeby na stronie dodawać ogłoszenia ze zdjęciem co mam na sprzedaż.

seba.adm
20-07-2011, 20:16
Witam.

Na początek spróbuj dwóch podstawowych rzeczy. Mianowicie:
1. Aktualizacja Joomla! --> Joomla! 1.5.23 (aktualizacja za pomocą odpowiedniej łatki aktualizacyjnej)
2. Pobierz ze strony autora komponentu aktualne wydanie, oznaczone jako: Adsmanager 2.6.2 (http://joomprod.com/index.php)

Wcześniej oczywiście zalecana kopia bezpieczeństwa.

mkapi
20-07-2011, 20:19
dzięki
Mam Joomla 1.5.23
Adsmanager 2.6.2

klikając na Categories i Ads
mam taki komunikat


Parse error: syntax error, unexpected '=', expecting ')' in /homez.108/strona/www/test/administrator/components/com_adsmanager/models/category.php on line 97reszta przycisków mi działa .

Jeszcze mam pytanie czy te modły mają być włączone?
Może coś jeszcze jest do włączenia ?
//usunięte bezsensowne linki // zwiastun