PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z temlatką Adana



tompoz5
21-07-2011, 11:25
Witam.
Zainstalowałem Joomlę 1.6 i templatkę Adana. Wszystko było ok. ALe jako, że jesteś żółtodziobem w tych sprawach to coś musiałem namieszać. Pradopodobnie coś pogrzebałem w menu i nie wyświetla się górne menu i dolne.
Co ciekawe wgrałem joomlę i tą templatkę na drugi serwer i strona wygląda tak samo. Brak górnego i dolnego menu?
Dlaczego???
Myślałem, że po wgraniu wszystkiego na drugi serwer szablon będzie wyglądał identycznie jak przed modyfikacjami.
Proszę o pomoc.

zwiastun
21-07-2011, 12:35
Po takim zestawie informacji możesz liczyć co najwyżej na pocieszenie, że to się da naprawić.
Jeśli Ci się to menu wyświetlało, to przetestuj szablon na innej lokalnej instalacji Joomla!. Jeśli nie masz lokalnej instalacji Joomla!, to zacznij od podstaw, bo zawsze będziesz żóltodziobem

tompoz5
21-07-2011, 12:49
http://www.tompoz.najlepsza.pl

tompoz5
22-07-2011, 13:47
Mam pytanie. Zaczynam swoją przygodę z joomla. Natknąłem się na pewnien problem.Zainstalowałem templatkę Adana i wyglądała tak jak na stronie www skad można było ją pobrać. Zacząłem trochę ją modyfikować, żeby zrozumieć i nauczyć się joomli. Zmodyfikowałem ją tak, że usunąłem górne i dolne menu i nie umiałem ich przywrócić. Stwierdziłem, że jak tak namieszałem to lepiej wgrać wszystko od nowa. Założyłem nowe konto na serwerze i nową bazę danych, wgrałem joomlę i templatkę a ona znowu wygląda tak samo jak po modyfikacji, czyli bez obu menu. Dlaczego? Przecież wgrywając wszystko od nowa powinna wyglądac tak jak na stronie www z której można ją pobrać.
Pozdrawiam,
Tomasz.