PDA

Zobacz pełną wersję : patch_joomla_1011+Admin-pl.zip - nie widać górnej belki menu w PA!!!



groove
14-11-2006, 19:02
Witam!
Po upgrade'dzie Joomli z 1.08 do 1.0.11 zauważyłem, że w Pa jest wszystko pa angielsku. Nie, żeby mi to jakoś specjalnie nie pasowało, ale chciałem mieć wszystko PL ;)
No i proszę ja Was ściągnąłem sobie patch_joomla_1011+Admin-pl.zip , powrzucałem do odpowiednich katalogów, odpaliłem PA i... nie mam belki menu (tam gdzie się zaczyna od "Start"). Jak przejeżdżam po tym pasku myszką to częśc menu jest a części po prostu nie widać...
Help plis/...

zwiastun
14-11-2006, 19:33
Nie pogniewaj się, kochany. Ale jak się coś robi, to trzeba wiedzieć, co. Przeczytałeś, co to za łatka?

groove
14-11-2006, 20:00
OPIS:


Łatka dla Joomla 1.0.11+Admin-pl. Zawiera poprawione pliki, w których stwierdzono drobne usterki różnego typu. Pliki z pakietu wystarczy nadpisać zgodnie z rozmieszczeniem w katalogach (po rozpakowaniu po prostu przesłać za pomocą FTP na serwer). Równocześnie został podmieniony pakiet instalacyjny Joomla 1.0.11+Amin-pl oraz pakiet migracyjny Joomla 1.0.10 do 1.0.11.

Lecę po kolei:
- Zawiera poprawione pliki, w których stwierdzono drobne usterki różnego typu - no i OK :)
- Pliki z pakietu wystarczy nadpisać zgodnie z rozmieszczeniem w katalogach - no i tak własnie zrobiłem
Coś przeoczyłem?

stone
14-11-2006, 20:42
Kwestia dotyczy wersji. Otóż wersja PL ma przetłumaczony panel admina i nie jest zgodna z wersją oryginalną. Ta łatka jest dla wersji PL 1.0.11+Admin-pl i tylko!, nie wersji oryginalnej

zwiastun
14-11-2006, 21:06
Pobierz cała polską wersję, nadpisz pliki, skonfiguruj w panelu admina

groove
14-11-2006, 21:07
wrzucam własnie na serv Joomla 1.0.11+Admin-pl , bo do tej pory miałem 1.0.11 Stable Released , a to co wrzuciłem wcześniej to była ŁATKA DO Joomli 1.0.11+Admin-pl (czyli trzeba było mieć najpierw zainstalowane 1.0.11+AdminPL, co robię właśnie teraz...) :)

No i w końcu domyśliłem się, że na tym Forum "łatka" to to samo co "patch"... Bo gdziekolwiek indziej łatka to łatka, a patch to patch... ;)

Potem jeszcze zostanie mi tylko połączenie Joomli z SMF 1.1 RC3 (chodzi o to, by użytkownik jeśli zaloguje się do Joomli to automatycznie zostany zalogowany do SMF, ale o tym jest już inny post...)