PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zalogowaniem do panelu admina



twoface
14-11-2006, 19:28
Joomla 1.0.11
Problem zaczął się po migracji z servera gdzie wszystko działało poprawnie na server dslinternet.pl.
W panelu administratora wyświetla mi się komunikat:
Following PHP Server Settings are not optimal for Security and it is recommended to change them:

Joomla! RG_EMULATION setting is `ON` instead of `OFF` in file globals.php
`ON` by default for compatibility reasonsNa nowym serverze zainstalowałem od nowa joomlę, przegrałem katalogi z componentami, modułami, obrazkami i templatkami ze starego servera. Zaimportowałem bazę danych. Strona działa w pożądku oprócz polskich znaków które pogubil przy imporcie bazy ale to nieważne.

Po zalogowaniu się na admina i po zmianie jakiegokolwiek parametru wylogowuje mnie najczęściej pisząc:

Admin Session Expired.

Panel admina staje się praktycznie nie do użycia.

Co robić?

zwiastun
14-11-2006, 20:12
Z panelu admina wylogowuje po 15 minutach bezczynności. W innym przypadku = błędy w instalacji lub jakieś problemy z serwerem, bazą danych, trudno zgadywac.

twoface
14-11-2006, 20:20
A na pewno nie ma to związku z tym? :

Joomla! RG_EMULATION setting is `ON` instead of `OFF` in file globals.php

zwiastun
14-11-2006, 20:24
A to tak trudno sprawdzić?
Zmień w pliku globals.txt 1 na 0 i zobaczysz

kargulo
21-09-2007, 01:47
ja mam to samo po dodaniu kilkunastu artykułów panel sie blokuje i to

Admin Session Expired.

i nie mozna sie dostac do panelu dopiero po jakims czasie sie odblokowuje czy ktoś wie o co w tym chodzi?

Sova
21-09-2007, 11:44
Nie wiem czy to może być jakąkolwiek przyczyną - spotkałem się z czymś podobnym w momencie ustawienia "kosmicznie wysokiej" wartości czasu sesji administratora. Po zmniejszeniu wszystko wróciło do normy...

kargulo
21-09-2007, 13:42
Nie wiem czy to może być jakąkolwiek przyczyną - spotkałem się z czymś podobnym w momencie ustawienia "kosmicznie wysokiej" wartości czasu sesji administratora. Po zmniejszeniu wszystko wróciło do normy...

a gdzie mozna ustlic ta sesje administratora?

Sova
21-09-2007, 15:22
W konfiguracji....