PDA

Zobacz pełną wersję : Pokaz slajdów i szablon nebulae



bushaya
25-07-2011, 21:20
Witam,
Mam problem na razie robię sobie stronkę testową aby dobrze zapoznać się z joomlą a dopiero później wrzucę coś do internetu. Instalowałem 3 różne moduły do pokazywania slajdów i żaden nie chce działać, po ustawieniu wszystkiego wskazania ścieżki itp. po prostu strona po odświeżeniu się nie otwiera, jest tylko pusta biała strona.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

palyga007
25-07-2011, 21:34
A z kryształowej kuli mam wywróżyć jakie pokazy slajdów próbowałeś?

Przestaw
display_errors na on

bushaya
25-07-2011, 21:43
próbowałem :
-Skitterslideshow
-showplus
-jQuery Image Scroller with Linking

palyga007
25-07-2011, 21:55
1, komercyjny nie sprawdzę
3. działa

2 nie sprawdzałem.

bushaya
25-07-2011, 22:49
Działa na jakimkolwiek szablonie czy właśnie na tym z którym ja mam problem?
A co do display errors to są 2 linijki związane z modułem odpowiedzialnym za pokaz slajdów :

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs\joomla) [function.require-once (http://localhost/joomla/function.require-once)]: failed to open stream: Permission denied in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_rokgallery\mod_ rokgallery.php on line 17

Fatal error: require_once() [function.require (http://localhost/joomla/function.require)]: Failed opening required '' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_rokgallery\mod_ rokgallery.php on line 17.

palyga007
25-07-2011, 23:13
z "masy" to ja też wróżyć nie potrafię.

W "roketach" póki co jeszcze subskrypcji nie mam to nie sprawdzę tego szablonu.

Wygląda na problemy z prawami dostępu. Prawa do plików/katalogów ustawione są prawidłowo?

Skoro "bawisz" się Joomla! lokalnie to może zamiast xampp spróbujesz użyć JAMP.
Pozwoli to na uniknięcie innych niespodzianek, które mogą się zdarzyć w przyszłości.

tomaszek83
26-07-2011, 11:17
Skoro koledze nie działa produkt rockettheme to może u nich się zapytać. W końcu ma subskrypcję i support.

bushaya
26-07-2011, 15:49
Ale moduł nie jest od nich. Za rokgallery musiał bym płacić kolejne 20$.
Zainstalowałem Jampa i niestety to samo więc to nie jest wina serwera.

tomaszek83
26-07-2011, 22:47
Nie jest od nich czyli od kogo? "pożyczony" ???

bushaya
27-07-2011, 00:01
Raczej nie zrozumiałeś mojego posta. Moduł odpowiedzialny za wyświetlanie galerii nie jest produkcji rocketa więc w tym mi nie pomogą a sam w sobie szablon działa.