PDA

Zobacz pełną wersję : Po aktualizacji 1.6 do 1.7 nie widać zaplecza



KetopioruN
26-07-2011, 13:21
Po automatycznej aktualizacji nie widać zaplecza mojej strony. Strona działa dobrze. Dopiero po aktualizacji wszedłem na to forum (a mogłem wcześniej bo jak widzę są problemy z tymi aktualizacjami). http://jr.cba.pl/administrator/index.php po wejściu strona jest cała pusta. Co robić ?

morphic
26-08-2011, 14:34
mam ten sam problem, hosting na nazwa.pl. po wejsciu w zaplecze wyskakuje okienko logowania, a po zalogowaniu blank page

zwiastun
26-08-2011, 14:47
Gdy pojawia się białą strona, to zwykle w dzienniku zdarzeń (błędów) można się doczytać jakichś informacji. Bez tych informacji, to mniej więcej tak, jak zgłoszenie na policję typu "na pewno było, ale się zbyło nikt nic nie widział i nie słyszał".
Krótko: aktualizacja się nie powiodła, trzeba zaktualizować ręcznie.
Trochę dłużej: Aktualizujesz? Zrób najpierw kopię, żebyś mógł - w razie co - wrócić do działającej wersji.

morphic
26-08-2011, 15:28
Szanowny Zwiastunie,

Problem w tym, że to jest świeżo postawiona Joomla 1.7 bez żadnych danych. Czy problemem mogą być istniejące na serwerach instalacje 1.5.x? Dodam, że instalacja jest umieszczona w katalogu

zwiastun
26-08-2011, 15:36
A efekt powtórzenia instalacji?
Skorzystaj z pomocnika pisania postów, zrób test środowiska, umieść go tutaj, może się coś komuś nasunie z doświadczenia.

morphic
26-08-2011, 15:40
Spróbuję później jeszcze raz zainstalować i wówczas zobaczę o co kaman. nazwa.pl wprowadziła portowanie połączenia z bazą danych, którą przy instalacji trzeba wpisywać sql.host.nazwa.pl:numer_portu i wrzuca się albo 3306 albo 3307. Zaczynam się zastanawiać czy to czasem nie jest powodem? No ale nic, pożyjemy - zobaczymy. Odezwę się po reinstalu.