PDA

Zobacz pełną wersję : Problem migracja



shadow)
27-07-2011, 20:13
Witam Serdecznie,
proszę o pomoc - mam problem z przeniesieniem stronki na home.pl.
Wersja Joomli 1.5.23 - kopia wykonana przez Akeeba 3.0.
Przezd przeniesieniem dokonałem zamiany TYPE=MyISAM na ENGINE=MyISAM w plikach SQL. Cała instalacja przebiega do 98 % po czym pojawia się komunikat:


Error at the line 301: CREATE TABLE `#__jforms_5652b` ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `uid` int(11) unsigned NOT NULL default '0', `h8a5f` varchar(254) NOT NULL, `hd7bd` text NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ... MySQL: MySQL query failed with error 1064 (You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=InnoDB' at line 1). The query was:CREATE TABLE `jos_jforms_5652b` ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `uid` int(11) unsigned NOT NULL default '0', `h8a5f` varchar(254) NOT NULL, `hd7bd` text NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) TYPE=InnoDB

---------- Post dodany o 18:13 ---------- Poprzedni post był o 08:48 ----------

Nadmienie iż przed migracja utworzylem pod home nowa pusta baze danych i dalej krok po kroku jak to zwykle bywa w akeeba.
Czy ktoś juz mial podobny problem z przeniesieniem backapu - czy trzeba to koniecznie robić recznie? odddzielnie serwis odddzielnie importowanie bazy?

Gall Anonim
27-07-2011, 21:08
Ja bym zrobił ręcznie, potem tylko skonfigurować w configuration.php i po ptokach.
Pzdr