PDA

Zobacz pełną wersję : Konflikt 2 modułów przez daty.



rado85
28-07-2011, 11:32
Witam. mam pewien problem ze stroną na damrade.com.pl (pozniej bedzie to lks.lomza.pl)
Mianowicie jest moduł lofarticles, który wyświetla slajdy z najnowsyzmi artykułami z danej kategorii. A poniżej w zakładkach są moduły od virtuemart. Problem wygląda następująco. zainstalowałem wcześniej niz virtuemart moduł lofarticles i wyświetla te artykuły. Potem gdy zainstalowałem virtuemart z modułami to artykuły które utworzę po zainstalowaniu tych modułów nie dodają się do tych slajdów. Konflikt występuje tylko gdy oba moduły sa wyświetlane na 1 stronie (ten od slajdów i losowych produktów virtuemart). Gdy zrobie myk polegający na ustawieniu wczesniejszej daty to artykuł się pokazuje w tych slajdach - no ale to jest bez sensu tak kombinować.
Myślę że mógłbym to rozwiązać gdybym wiedział gdzie jest jakiś log w którym zapisuje się data zainstalowanego modułu i gdybym tam dał jakiś 2050 rok to by problem zniknął. Czy ktoś wie gdzie są takie informacje ? A moze dalej błądze i jest inne rozwiązanie ? ktoś wie ?
Dzieki za pomoc. Pozdrawiam.