PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy w treści artykułu



fidley
31-07-2011, 13:32
Witam. Muszę umieścić w artykule formularz kontaktowy (standardowy) . Próbowałem użyć dodatku Modules Anywhere ale niestety nie wiem jak zrobić z formularza kontaktowego moduł. Będę wdzięczny za pomoc lub sugestie

kurtz
31-07-2011, 13:40
żeby użyć modules everywhere, to trzeba by używać z nim modułu.

na jed, jest kilka modułów kontaktu.

fidley
31-07-2011, 15:13
Dziękuję. Faktycznie poszukałem trochę i znalazłem.

Mam jednak jeszcze mały problem. Zależy mi żeby ten formularz był wstawiony w treści artykułu, zrobiłem to za pomocą Modules Anywhere, problem w tym że jeśli ten mój moduł formularza ma być widoczny to musi być włączony a w polu pozycja (w ustawieniach modułu) muszę wskazać gdzie ma być wyświetlany. Problem w tym że ja nie chcę żeby był gdziekolwiek widoczny oprócz miejsca które wskaże w artykule. Można to jakoś obejść?

palyga007
31-07-2011, 15:17
Stworzenie pozycji która nie istnieje w szablonie + {loadposition}

souacz
31-07-2011, 15:20
A nie mozna go wstawic w jakiejs utworzonej przez Ciebie pozycji?
Po prostu nie wybieraj pozycji z listy tylko wpisz w okienku wyboru jakas wymyslona przez Ciebie nazwe pozycji i tam opublikuj modul.

Nie wiem czy to zagra z tym modulem, sam uzywam Jforms, ktory zawiera plugin do publikacji utworzonych formularzy w content.

P.s. Palyga byl szybszy :-)

---wyslane za pomoca Tapatalk

a_m
31-07-2011, 15:34
lub w parametrach Modules Anywhere - ignore module state na TAK

TLo
31-07-2011, 20:50
Witam. Muszę umieścić w artykule formularz kontaktowy (standardowy).

A może użyj czegoś w stylu component as content - np. Plugin Include Component
http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/embed-a-include/8741

Nie sprawdzałem tego, ale wydaje mi się, że joomlowy formularz kontaktowy jest komponentem, więc da się wstawić w artykuł.