PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze złym ustawieniem modułów na stronie głównej



Maks
02-08-2011, 16:35
Witajcie. Mam stronkę na CMS Joomla! 1.5 i po ustawieniu szablonu (Professio) na stronie głównej moduł z prawej strony jest po lewo a ten z lewej na dole i jest bajzel. Jak wejdę na dowolną podstronę to jest ok, moduły wracają na swoją pozycję. Testowałem inne i jest podobnie lub gorzej. Błąd nie pokazuje się na domyślnych szablonach ale one są dla mnie nie wystarczające. Testowałem inne (z mniejszą ilością modułów) i błąd ten nie występuje. Czyli pojawia się to w szablonach gdzie jest ponad 10 modułów które są mi de facto potrzebne.

Strona jest uaktualnieniem i modyfikacją istniejącej już www więc tworzenie od nowa odpada.

Co może być nie tak ?

Strona to www.swiatporadpc.pl

a_m
02-08-2011, 17:29
coś masz źle zamknięte - #ja-left powinien być obok #ja-main; tymczasem jest wewnątrz niego i obok .inner, który zajmuje całą dostępną szerokość i spycha #ja-left w dół

Maks
02-08-2011, 17:52
Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem ale ja noga z kodowania. Możesz mi podpowiedzieć co i jak zrobić ?

a_m
02-08-2011, 17:56
szablon pobrałeś ze strony cloudaccess.net?

Maks
02-08-2011, 18:57
Tak, jest. Dokładnie z
http://www.cloudaccess.net/download-free-templates/

a_m
02-08-2011, 21:40
Professio z poprawnie wprowadzoną treścią wyświetla się normalnie; jak nie grzebałeś w plikach szablonu, powyłączaj dodatki i zobacz co się będzie działo; w artykule Naprawa systemu Windows masz w źródle czary-mary: <o:p></o:p>

Maks
02-08-2011, 21:53
Lipa. Ryzyk i wyłączyłem wszystkie i nic, dalej to samo :/ Nie ruszałem nic bo nie bardzo wiem co :P

A ten art zniknie w nowej odsłonie :)

Jakieś rady jeszcze ?

a_m
02-08-2011, 21:59
żartujesz sobie... i na stronie, i w źródle widać, że nie wyłączyłeś, więc jak chcesz sobie pomóc - zacznij od tego

Maks
02-08-2011, 22:00
Wyłączyłem i włączyłem na nowo. Teraz są wszystkie wyłączone.